Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Siema Kato, jak tam poniedziałek się zanosi? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 08:12_________________________________________________

Dobra, lecę do roboty :papa:

Miłego dnia wszystkim i pamietajcie - nie licząc dzisiaj, za 4 dni piątunio :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :)

Kimi to co porankow z valentina nie ma przesiadles sie na "cos" innego ?? :P

Właśnie kombinuję :naughty:

Seba, jakieś kandudatury na poranną audycję? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ja narazie musze sie oswoic z tym ze siedze w pracy :P

wiesz takie poltora tygodnia bez naprawde dobrze robi a ze czlowiek do dobrego sie szybko przyzwyczaja :naughty::decayed:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Basiu :)

:embarrassed::) bo mnie tak przytulasz :)

ja to -5 :blink::shocked: toc tu jest +5 [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 08:37_________________________________________________no czyli wszystko w normie znowu siedze sam :D o 9ej odezwie sie Kimi ze jest juz w pracy :D a pozniej od czasu do czasu ktos cos napisze :D

hyhyhy home sweet home :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc ścisłym 9:11 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D

Basia, termometr Ci się popsuł chyba :blink:

U nas w Łodzi wiosna w pełni :D

Cieplutko, przejaśnia się, generalnie jak na początek tygodnia rewelacja, szkoda tylko, że w robocie trzeba siedzieć :disgust:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 09:11_________________________________________________

Spadam na razie :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponton 20l LF8 + filtr ok 1500

Bartek bardzo dziękuję za informacje... hmm.... czyli sobie ładnie życzą kolesie (zakładając, że jest to oryginalny olej ZF LF8) :shocked:

Napiszę do nich jaki olej chcą zalać by mieć pewność, że jest to ZF Lifeguardfluid8 (ZF NUMER AA00 601 304) - Audi numer G 060162A1 / A2 / A6 ATF czyli ten sam.

W sumie dynamiczna wymiana to nie jakaś filozofia (kwestia sprzętu, który jak mówiłeś w Łodzi byłby do zdobycia)... a przy takiej ilości oleju to można wymienić statycznie... po 2000km ponownie wymienić statycznie (wchodzić coś ok 5.5l) i w sumie uzyskamy metodę dynamiczną. (stary wypłucze nowy) :>

hmmm.... pewny jesteś ceny tego oleju? z tego co ja sprawdzałem to butelka 1l wynosiła w granicach 200zł (+/- 30zł) co by przy 10l dawało kwotę 2000zł a tutaj 1litr wychodzi poniżej 100zł

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewny, a może jeszcze się coś urwie z tego :naughty:

jeśli chodzi o ZF to jestem w stanie załatwić wszystko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią.... "Bartku, bardzo cie polubiłem chłopie." :> Z tym olejem masz rację...., mam namiar na 20l za cenę 1170zl z przesyłka. A Sopa przegiął z tymi cenami... napisałem mu zapytanie odnośnie oleju jaki chce lać i jak potwierdzi to masakra jakaś... :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Ehhh... jak to mówią "Kto pyta nie błądzi." dzięki Bartek... myślę, że oleje Sopę i będę sam działał nawet statyczną metodą (3 x statyczną to mam efekt dynamicznej wymiany) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech Misiek trochę się poślini :D

23364c948f4dc5f1-1.jpg

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:47_________________________________________________

Mario, co Ty na to, żeby teraz był "Poranek z Dianą" ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:48_________________________________________________

Hmm, trochę mało jej fotek jest :confused4:

Poszukam innej "prezenterki" :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zapytaj się o aktualną cenę :wink4:

spoko... Bartek jak bym się za to brał to i tak bym kupował wszystko przez Twoja źródło.... :wink4:

Aktualizacja softu w skrzyni tiptronic wynosi:

Idczak 350zł :shocked::D

BURSIAK 205 zł :good:

Część serwisów przy pytanie o upgrade softu w skrzyni tiptronic nie wie o co kaman.... jeden się ze mną sprzeczał, że to jakaś bzdura i jak nie ma akcji serwisowej to nic takiego nie ma...

Porażka te całe ASO w Polsce.... to tak jakbym wchodził do spożywczego i poprosił przyprawę Wegetę a laska do mnie "Wegetę? A co to jest....... To jest taka przyprawa.... Przyprawa... pierwsze słyszę.... " :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...