Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To niech Misiek trochę się poślini :D

23364c948f4dc5f1-1.jpg

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:47_________________________________________________

Mario, co Ty na to, żeby teraz był "Poranek z Dianą" ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:48_________________________________________________

Hmm, trochę mało jej fotek jest :confused4:

Poszukam innej "prezenterki" :kox: :kox: :kox:

ładna dziewczyna.... 100 razy lepsza niż ta cała Valentina... :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panton, no nie 100 razy, no nie przesadzaj :cool1:

Co Ci się w Valentinie nie podobało? :gwizdanie:

Dobra, ostatnie

06-027-FLMLDLR.jpg

:tongue4:

Opublikowano

Panton, no nie 100 razy, no nie przesadzaj :cool1:

Co Ci się w Valentinie nie podobało? :gwizdanie:

po prostu cienka była.... a może to kwestia gustu a o gustach,..... wiadomo :wink4:

Opublikowano

Cienka? :cool1:

Pantonku drogi, mogę się z Tobą założyć, że gdyby chciała się z Tobą pukać, to byś ją posuwał, aż by ziemia drżała :tongue4:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi: :hi:

oj Kimi :good: :good: :slina: :slina:

Opublikowano

I cała teoria o gustach poszłaby się wiadomo co :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:59_________________________________________________Siemka Mario :papa:

To powyżej to było do poprzedniej odpowiedzi Pantona oczywiście :D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 12:00_________________________________________________Cieszę się, że Ci się podoba :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano

:bry:

Porażka te całe ASO w Polsce.... to tak jakbym wchodził do spożywczego i poprosił przyprawę Wegetę a laska do mnie "Wegetę? A co to jest....... To jest taka przyprawa.... Przyprawa... pierwsze słyszę.... " :D:polew:

zgadza sie porażka .....serwis- ASO czyli (serwis- Audi Sobie Odpuść) :wink4:
Opublikowano
  • Autor

heheh Kimi pozamiatal :P

Opublikowano

heheh Kimi pozamiatal :P

Bo kurna siedzą i ględzą o olejach do skrzyni :polew: :polew: :polew: :polew:

Co to jest, forum Audi A4 czy jak? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 12:03_________________________________________________Panton, ja żartowałem oczywiście :cool1:

Opublikowano

heheh Kimi pozamiatal :P

Bo kurna siedzą i ględzą o olejach do skrzyni :polew: :polew: :polew: :polew:

Co to jest, forum Audi A4 czy jak? :kox: :kox: :kox:

Kimi ale o olejach do A4 :cool1: :cool1: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Cienka? :cool1:

Pantonku drogi, mogę się z Tobą założyć, że gdyby chciała się z Tobą pukać, to byś ją posuwał, aż by ziemia drżała :tongue4:

i tu jesteś w błędzie.... :>

Opublikowano

Cienka? :cool1:

Pantonku drogi, mogę się z Tobą założyć, że gdyby chciała się z Tobą pukać, to byś ją posuwał, aż by ziemia drżała :tongue4:

i tu jesteś w błędzie.... :>

Znaczy się by nie drżała ziemia czy co? :naughty:

Opublikowano

Cienka? :cool1:

Pantonku drogi, mogę się z Tobą założyć, że gdyby chciała się z Tobą pukać, to byś ją posuwał, aż by ziemia drżała :tongue4:

i tu jesteś w błędzie.... :>

Znaczy się by nie drżała ziemia czy co? :naughty:

jedno i drugie nie grozi jej... :D

Opublikowano

Panton, wiem, to są rozważania czysto teoretyczne. Ale ok, szanuję Twoje zdanie, dla mnie Valentina jest sucz nieprzeciętna :slina: :slina: :slina:

Dobra, zjadłem, czas się zbierać, bo mi krążą za plecami jak sępy, normalnie czuję, jak się gotują jak widzą otwartą zakładkę z forum :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Na razie :papa:

Opublikowano
  • Autor

Panton, wiem, to są rozważania czysto teoretyczne. Ale ok, szanuję Twoje zdanie, dla mnie Valentina jest sucz nieprzeciętna :slina: :slina: :slina:

Dobra, zjadłem, czas się zbierać, bo mi krążą za plecami jak sępy, normalnie czuję, jak się gotują jak widzą otwartą zakładkę z forum :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Na razie :papa:

:decayed: :decayed: :decayed:

Kimi troche jak w gettcie tam masz :P nie strzelaja taki plus :P

Opublikowano

mamy dzisiaj ładną pogodę... :rolleyes:

Opublikowano

chyba pojde się poopalać :D

Opublikowano

tylko zapytaj się o aktualną cenę :wink4:

spoko... Bartek jak bym się za to brał to i tak bym kupował wszystko przez Twoja źródło.... :wink4:

Aktualizacja softu w skrzyni tiptronic wynosi:

Idczak 350zł :shocked::D

BURSIAK 205 zł :good:

Część serwisów przy pytanie o upgrade softu w skrzyni tiptronic nie wie o co kaman.... jeden się ze mną sprzeczał, że to jakaś bzdura i jak nie ma akcji serwisowej to nic takiego nie ma...

Porażka te całe ASO w Polsce.... to tak jakbym wchodził do spożywczego i poprosił przyprawę Wegetę a laska do mnie "Wegetę? A co to jest....... To jest taka przyprawa.... Przyprawa... pierwsze słyszę.... " :D:polew:

Polecam Serwis SS Sopa. Fachowo i wszyscy ze skrzyniami automatycznymi tam się udają.

Opublikowano

witam wszystkich

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.