Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bangladesz :tongue4:

:good::D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ee dzisaij dluzej ale musze hamowac pierwszy dzien na silce jutro wstane zlamany :D

buzka :P

Opublikowano

noo zdevelopowałem temat... teraz mogę sobie zaparzyć dobrej herbatki i delektować się tym stanem jaki jestem za***isty.... :rolleyes: ........ :D

Opublikowano
  • Autor

no to cos tam zdevelopowal moze sie kiedys czyms pochwalisz to komisyjnie stwierdzimy czy jestes za***isty :naughty::decayed:

:bry:

Opublikowano

DO :bry: , czas zawijać do roboty

Opublikowano

Siemanko wszystkim :hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 07:15_________________________________________________

DO :bry: , czas zawijać do roboty

:hi: Tomek[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 07:15_________________________________________________Drogi Kimi-asku :) :)

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie

pragniemy zaofiarować Tobie

wszystkie wspaniałości tego świata

a Ty spośród tych wybierz te

które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.

Miśki

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3::pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz::rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose::friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :friends: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Opublikowano

Dżizas... :blink: :blink: :blink: :blink:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Dziękuję :friends:

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 07:44_________________________________________________

Lecę do pracy, miłego dnia wszystkim :papa:

Opublikowano

:hi:

Kimi Staruszku :P

Minęła 30-tka, lecz przecież to pestka,

to kroczek zaledwie w doświadczaniu życia.

Przed Tobą wyzwania, mnóstwo do poznania

i szczyty kariery ciągle do zdobycia.

Szykuj się do drogi, szczęście łap za nogi

i wyznaczaj sobie ambitne wciąż cele,

a za latek kilka nadejdzie ta chwilka,

kiedy stwierdzisz z dumą:

"Osiągnąłem wiele!"

Wszystkiego Naj życzy Adzia z rodzinką :kwiatek::drunk::buziak:

Opublikowano
  • Autor

Lo kurde no i jak tu przebic te zyczenia huh Kimi wszystkiego naj naj i zebys codziennie mial upojne sny z Valentina i Kluczykami :D:naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :decayed: jeszcze raz naj naj Stary Byku :P

Opublikowano

Kimuś 100 lat i Valentiny w lożu ;)

Opublikowano
  • Autor

Kimuś 100 lat i Valentiny w lożu ;)

nie chcialem tego pisac :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Kimi dużo miłości (tej fizycznej również), radości, zdrowia i kasy! :good:

Opublikowano

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia, naprawdę, jestem wzruszony ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Mario a Ty nie obchodzisz dzisiaj ?? :D Wszystkiego dobrego duzo :sexinbed::banan1::banan2::buhaha: kasiorki radosci zdrowka i super modzikow swojej myszowatej :P

a no i Kimi zapomnialem Tobie tez jak to Mario mowi gitez majonez modow :D

Opublikowano

Qrde, faktycznie, przecież Mario ma dzisiaj imieniny, tak?

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Wszystkiego Naj Naj, żebyś Ty i Twoja Rodzinka zawsze zdrowi byli i żeby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No i oczywiście:

picture.php?albumid=92910&pictureid=144971

w garażu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Mariano, to ja też :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::banan3: :banan3: :banan3:

Wszystkiego Naaaaaajjjjjj !!! :kox:

Opublikowano

no to nie trzeba gotowki brac na impreze... tylu solenizantow :P

Opublikowano
  • Autor

heheheh no cos w tym jest naprawde :P :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, miło jest i cacy ogólnie, ale trzeba się wziąć do pracy :disgust:

Ale jeszcze najpierw :kawa:

:decayed:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 09:35_________________________________________________

Na razie :papa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.