Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i znowu nie będzie mnie w niedzielę ;(

dopiero zobaczę Was 29 ? :disgust:

Mnie też teraz w niedzielę nie będzie :(

Odbijemy sobie w sobotę za tydzień :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A na wiosnę i latem, jak będzie ciepło, robimy jakieś "plenery" ? Typu disco w lesie do muzyki z aut + grill i te sprawy? :naughty: :naughty: :naughty:

juz jeden taki open party bylo :kox:

A ja nie mogłem :disgust: :disgust: :disgust:

Ale teraz nie ma bata :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i znowu nie będzie mnie w niedzielę ;(

dopiero zobaczę Was 29 ? :disgust:

Mnie też teraz w niedzielę nie będzie :(

Odbijemy sobie w sobotę za tydzień :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A na wiosnę i latem, jak będzie ciepło, robimy jakieś "plenery" ? Typu disco w lesie do muzyki z aut + grill i te sprawy? :naughty: :naughty: :naughty:

juz jeden taki open party bylo :kox:

A ja nie mogłem :disgust: :disgust: :disgust:

Ale teraz nie ma bata :naughty: :naughty: :naughty:

jestem za nawet chocby dzisiaj ognicho itp. :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Seba, jutro masz imieniny ? :blink:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

yyyy... MArio jak z ta wycieraczka gra warta swieczki ?? gdzie jakies zdjecia kurde :bicz3:

Opublikowano

:kox::decayed::drunk: :drunk:Dzieki może się kiedyś napijemy :wink4:

Qrde, teraz tak patrze, a te Dubidze to w pytke misia daleko :blink:

E tam :drunk: kiedyś pracowałem w Łodzi a dokładnie w Galerii :pleasantry::witch1:

Opublikowano

może jakaś majówka :naughty::mysli:

:decayed: prosze wpisac mnie na liste :decayed:
Opublikowano

:D

Latem fajnie byłoby się wybrać gdzieś całą ekipą np. nad Jeziorsko na cały weekend, z dzieciakami (kto ma :naughty:), poopalac się, popić, wieczorem ognicho, kiełbaski, potem dżampreza, i w niedziele po obiedzie powrót do LDZ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Co Wy na to? :naughty:

Uwaga - podczas pisania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Ejj, dajcie szansę !!! :angry:

Opublikowano

skrab - nie możesz mieć pretensji - w profilu nie ma imienia :no: :no:

Ale z całego serducha dla Ciebie Mariuszu :boobs: :boobs: wsiocho dobracho :boobs: :boobs:

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Oky ddzeki :good:

Opublikowano

jak to niedlugo ?? :P

Mario II wszystkiego naj naj wpisz imie w profil to bedziemy wiedzieli ;)

Mario Mario jakie koszta wycieraczki ?? i jak z montazem latwiotko ?? :)

140 pln-ów tyle co Tomek na mandaty do MPK :polew: :polew: troszkę roboty jest, chyba, że schodzi stare ramię bez problemu to wtedy 15 minetek :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no ja mam majowke obstawiona juz teraz juz nawet mamy zarezerwowane miejsce :/

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:40_________________________________________________Mario to kiedy robimy u mnie ??? :D

Opublikowano

ale dla mnie bez porównania widoczność do tyłu :good: :good:

Seba co tu fotografować - troszkę inne ramię i tyle :cool1: :cool1: :cool1: efekty wewnątrz auta ja ktoś używa tylnej wycieraczki sa :good: :good: :good:

Opublikowano

:D

Latem fajnie byłoby się wybrać gdzieś całą ekipą np. nad Jeziorsko na cały weekend, z dzieciakami (kto ma :naughty:), poopalac się, popić, wieczorem ognicho, kiełbaski, potem dżampreza, i w niedziele po obiedzie powrót do LDZ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Co Wy na to? :naughty:

Kimi, koniecznie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Opublikowano
  • Autor

ale dla mnie bez porównania widoczność do tyłu :good: :good:

Seba co tu fotografować - troszkę inne ramię i tyle :cool1: :cool1: :cool1: efekty wewnątrz auta ja ktoś używa tylnej wycieraczki sa :good: :good: :good:

mhm no ale co wyzsza nie jest bo sie w pionie nie zmiesci wiec hmmmm

Opublikowano

no ja mam majowke obstawiona juz teraz juz nawet mamy zarezerwowane miejsce :/

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:40_________________________________________________Mario to kiedy robimy u mnie ??? :D

daj cynę to zamówię komplecik i już - ja czekałem kilka dzionków bo nie było kompletu w Polsce :no:

Opublikowano

Seba, co z Twoją majówką ? gadaj szybko :!:

Opublikowano

ale dla mnie bez porównania widoczność do tyłu :good: :good:

Seba co tu fotografować - troszkę inne ramię i tyle :cool1: :cool1: :cool1: efekty wewnątrz auta ja ktoś używa tylnej wycieraczki sa :good: :good: :good:

mhm no ale co wyzsza nie jest bo sie w pionie nie zmiesci wiec hmmmm

:doh1: :doh1: :doh1: Seba wszystko jest gitez majonez :good: :good: :good:

Opublikowano

IDE się kąpać a potem :sexinbed: nara :hi:

Opublikowano

8 osób przeglądających wątek :shocked: szok :shocked:

Opublikowano

IDE się kąpać a potem :sexinbed: nara :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

W sumie to ja niedługo to samo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

IDE się kąpać a potem :sexinbed: nara :hi:

najpierw :sexinbed: a potem się wykąp :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.