Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kasiu ja w majowke zawsze od kilku dobrych lat jezdze z jedna paczka :)

ostatnio bylo 29 osob :D i wszyscy w moich koszulkach :D

image.jpg[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:01_________________________________________________chyba kogos przoczylem :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przecież wiosna i lato nie trwa tylko od 1 do 3 maja :cool1:

Zdąży i Seba pojechać na majówkę, i my zrobić grilla albo weekendowy wypad nad wodę, nie? :wink4:

Opublikowano

kurfa :P ale wy macie same 24-25-26 lat ja mam tylko 19 :((

nie ma mlodszych osob :rolleyes: ? neiswojo bede sie czul w takim gronie :hi:

jak cos to ja www.lovevietnam.fotka.pl :decayed: :decayed:

Ja mam 37 latek :naughty: :hi:Dobra lecę na :sexinbed: jak mówiłem do jutra :polew: :polew: :polew:

4 lata mniej niz moi rodzice :gwizdanie:

To od dzis mówisz mi TATO :polew: :polew: :polew: :polew:

albo dziadku :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Przecież wiosna i lato nie trwa tylko od 1 do 3 maja :cool1:

Zdąży i Seba pojechać na majówkę, i my zrobić grilla albo weekendowy wypad nad wodę, nie? :wink4:

:good: :good:
Opublikowano

ja jak coś mam działkę pod brzezinami ale jeziora to tam nie ma, ale gdzie pić to jest, sąsiedzi w sumie mam zawsze ich w d*pie i impreza zawsze jest jak jade

Opublikowano

ja jak coś mam działkę pod brzezinami ale jeziora to tam nie ma, ale gdzie pić to jest, sąsiedzi w sumie mam zawsze ich w pupie i impreza zawsze jest jak jade

:good: :oklaski: :thumbup::dance:
Opublikowano
  • Autor

nie no jasna sprawa sie zrobi :D tylko zebysmy pojechali przynajmniej na 3 dni :D zeby wszyscy popili :D i bedzie wypasik :D koszulki okazyjne jak cos to ja moge zrobic :D

Opublikowano

nie no jasna sprawa sie zrobi :D tylko zebysmy pojechali przynajmniej na 3 dni :D zeby wszyscy popili :D i bedzie wypasik :D koszulki okazyjne jak cos to ja moge zrobic :D

:good:

Opublikowano

nie no jasna sprawa sie zrobi :D tylko zebysmy pojechali przynajmniej na 3 dni :D zeby wszyscy popili :D i bedzie wypasik :D koszulki okazyjne jak cos to ja moge zrobic :D

koszulki to podstawa :D ja proponować Borki albo okolice :cool1:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:12_________________________________________________las,woda i duży parking :good:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________albo Sielpia :good:
Opublikowano

no od mojej dzialy jakies 3km jest staw ale nie proponuje do niego wchodzic:P kiedys tam bylo pogotowie seksualne :polew: :polew: :polew: przyjezdzaly takie panie i kto tylko chcial to sobie chodzil je odwiedzac

Opublikowano

no od mojej dzialy jakies 3km jest staw ale nie proponuje do niego wchodzic:P kiedys tam bylo pogotowie seksualne :polew: :polew: :polew: przyjezdzaly takie panie i kto tylko chcial to sobie chodzil je odwiedzac

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ty no to jedziemy :D:polew: :polew:

Opublikowano

oj Seba ale one dopiero latem są znaczy nie wiem jak w w tamtym roku to byłem na działce może ze dwa razy i jak zajeżdżałem to już czekało wszystko na stole wiec się piło

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy no czaje czaje :) nie no ja to grzeczny jestem :P:decayed::naughty:

Opublikowano

nie no jasna sprawa sie zrobi :D tylko zebysmy pojechali przynajmniej na 3 dni :D zeby wszyscy popili :D i bedzie wypasik :D koszulki okazyjne jak cos to ja moge zrobic :D

pomysł gitez majonez :good: :good:

Opublikowano

nie twierdze że nie:)

Opublikowano

hyhyhy no czaje czaje :) nie no ja to grzeczny jestem :P:decayed::naughty:

Seba ja też tylko jak już stoi na stole to...................... :slina: :slina: :slina::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurfa wymiana kloców bez ściągacza to uj nie robota :ranting1:

Opublikowano

no mówię jak nie będzie pomysłu gdzie jechać to działka stoi otworem dom jest jak coś można gdzie się kimnąć, miejsce na grila czy na ognicho jest dużo i autka też będzie gdzie postawić jakieś 100m jest pub ze stołem bilardowym:D

Opublikowano

no mówię jak nie będzie pomysłu gdzie jechać to działka stoi otworem dom jest jak coś można gdzie się kimnąć, miejsce na grila czy na ognicho jest dużo i autka też będzie gdzie postawić jakieś 100m jest pub ze stołem bilardowym:D

Tomek, a co jak by zjechało 10 aut i 20 osób :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy no czaje czaje :) nie no ja to grzeczny jestem :P:decayed::naughty:

Seba ja też tylko jak już stoi na stole to...................... :slina: :slina: :slina::polew: :polew: :polew:

hyhyhy to tak jak ja :P:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.