Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I nie zapominaj o tyle... wiadomo, że najpierw można zrobić przód a później kaski odłożyć i wykonać upgrade tyłu.... tyło jest bardzo ważny z tego co pisali. :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wszystko pieknie ladnie i fajnie wygladaja takie hamulce ale niestety przy duzym kole a nie przy 15 -16 :/

Opublikowano

na 18` nawet nie będzie śladu moda

Opublikowano
  • Autor

nom to fakt czyli optymalna 17 :)

Opublikowano

nom to fakt czyli optymalna 17 :)

Qrde, no to będę musiał z tymi hamulcami poczekać, aż zmienię felgi :confused4:

Ehh, chyba na bank trzeba będzie jakiś skok zrobić. Pisze się ktoś na napad na bank? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh na mnei zawsze mozesz liczyc mam juz jakies doswiadczenia :D

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

Siemka wszystkim :hi: :hi:

wszystko pieknie ladnie i fajnie wygladaja takie hamulce ale niestety przy duzym kole a nie przy 15 -16 :/

przed wyjazdem do zakopca myślałem o większych hamulcach bo skończyły mi się klocki i tarcze :confused4: ( oczywiście myślałem o 320 mm :naughty:) niestety moje felgi 16" nie podchodzą pod ten zacisk (kolega devastation :wink4: przysyłał mi sam zacisk do przymiarki) więc pozostaje założyć felgi 17" niestety :confused4:

Piszę niestety bo robią się dodatkowe koszta - komp. hamulców + felgi :gwizdanie: :kox::wallbash: ale faktycznie z tego co piszą ludkowie na formu to jest zajebioza różnica między serią a upgradem :good: :good:

Opublikowano

wszystko pieknie ladnie i fajnie wygladaja takie hamulce ale niestety przy duzym kole a nie przy 15 -16 :/

16' alu z ET 42 i ET45 wchodzą.... o stalówkach można zapomnieć

Opublikowano

pomyślcie jeszcze nad składanymi tarczami :naughty:

Opublikowano

takie 16' alu wchodzą spokojnie (sprawdzone zostały) :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29591.1335

devastation nie miał doświadczenia w tej materii więc myślę, że nie jest tak źle jak 16' alu wchodzi.. :wink4:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________

pomyślcie jeszcze nad składanymi tarczami :naughty:

tarcze jak tarcze.... bardziej zaciski składane by się przydały bo to przez nie nie wchodzą mniejsze felgi :gwizdanie:

Opublikowano

jak już dłubać to na grubo i odpowiednia felga do tego :wink4:

Opublikowano

ja przymierzałem do swoich 16" i niestety lekko przycierało :confused4: chyba, że źle przymierzyłem :mysli: ale raczej chyba nie

Dobra Pany spadam do kina na "Och Karol"

Opublikowano

jak już dłubać to na grubo i odpowiednia felga do tego :wink4:

coś w tym jest.. chociaż ten zestaw i tak jest optymalny biorąc pod uwagę że 16' alu wchodzą.... :tongue4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________

ja przymierzałem do swoich 16" i niestety lekko przycierało :confused4: chyba, że źle przymierzyłem :mysli: ale raczej chyba nie

Dobra Pany spadam do kina na "Och Karol"

nie szkoda czasu na to.... :mysli:

Opublikowano

do 16 ET42> na jednotłoczkowym z A6 powinno hulać bez pierdnięcia

Opublikowano

nie, nie szkoda, podobno jest super :good:, zresztą bardzo lubimy chodzić do kina na polskie produkcje :evil:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________

bartus 1605, a może też zrobimy taką imprezkę 29 w Bazyliszku :kox: :kox: :kox: :kox:?

Opublikowano

Kasiula jestem za :kox:

Opublikowano

No to muszę sprawdzić, jakie ET mają te moje alusy. :mysli:

Opublikowano

moje mają 35 :gwizdanie:

Opublikowano

:tongue4:

No to muszę sprawdzić, jakie ET mają te moje alusy. :mysli:

na 99% ET45 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.