Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

http://looneyspot.com/the-most-beautiful-girls-in-the-world/?utm_source=avalanchers.com&utm_medium=referral&utm_campaign=avalanchers[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________ :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

wtf

LOL...... pykacie ludzie czy wszystko na serio? :mysli:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 01:01_________________________________________________i Sebek uderzył w kimono... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam, czy ktoś nie ma na zbyciu jednej klubowej ramki pod tablicę? Bo pękł mi z przodu jeden zaczep i odstaje i tak kijowo wygląda i mnie wkurza :disgust:

To chętnie odkupię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Dobra, trzeba ruszyć cztery litery i ogarnąć chałupę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ano padlem troche wczoraj polozylem sie i nie wiem kiedy ale odplynalem :/

:hi:

Ja miałem to samo :D

O 19 połozyłem się "na momencik", ostatnie, co pamiętam, to końcówka Faktów na TVN, a potem obudziłem się o 2 w nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ano padlem troche wczoraj polozylem sie i nie wiem kiedy ale odplynalem :/

po tygodniu pracy to normalka :wink4:

Kimi a nie da rady tego podkleić... z plastikiem chyba nie powinno być problemów. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: ano padlem troche wczoraj polozylem sie i nie wiem kiedy ale odplynalem :/

po tygodniu pracy to normalka :wink4:

Kimi a nie da rady tego podkleić... z plastikiem chyba nie powinno być problemów. :mysli:

No właśnie chyba nie :no:

Wnęka na tablicę jest ciut węższa od samej ramki, dodatkowo jest lekko zaokrąglona, co powoduje, że ramka jest lekko wygięta i "naprężona" w tej wnęce.

Klej chyba za długo nie utrzyma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem co Ci pomoze :D poksylina :D uforuj sobie z niej zaczep taki jaki byl i po sprawie :) na bank bedzie trzymac i predzej peknie cala ramka niz ten zaczep :)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________mowie powaznie :) ja juz robilem kilka zaczepow z tego i wszystko trzyma pomijajac ze sklepilem suport do ramy na poksyline i juz chyba z 6 rok i nawet nie drgnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem co Ci pomoze :D poksylina :D uforuj sobie z niej zaczep taki jaki byl i po sprawie :) na bank bedzie trzymac i predzej peknie cala ramka niz ten zaczep :)

:D

Tylko że opakowanie poxiliny jest droższe od całej ramki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

om miejsce nie jest ciekawe bo powstają tam naprężenia ale mimo wszystko jakiś porządnym, dwuskładnikowym można by spróbować... (distal jak dobrze pamiętam) - to jak zaschnie jest dosłownie jak plastik...cholernie mocne

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:56_________________________________________________

ja Ci powiem co Ci pomoze :D poksylina :D uforuj sobie z niej zaczep taki jaki byl i po sprawie :) na bank bedzie trzymac i predzej peknie cala ramka niz ten zaczep :)

:D

Tylko że opakowanie poxiliny jest droższe od całej ramki :D

coś w tym jest.... niestety.... a ja nie mam nic takiego by się podzieli... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...