Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zadzwoncie jak sie martwicie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz bedzie

Opublikowano

Kimi,Kimi gdzie jestes :smutas:

Opublikowano

to zadzwoncie jak sie martwicie

Ja rano dzwoniłem, rozmawiałem z Nim i mówił, że wieczorem się na forum pojawi... jest wieczór a się nie pojawia... więc nie będę napitalał kolejne telefony i dam mu trochę czasu :gwizdanie:

ps: nom w niedzielę na moje oko coś się urodziło dlatego nie pojawił się na spocie... i nie pojawia się na forum... trzeba dać chłopakowi trochę czasu i nie gadać w kółko o Nim...

Opublikowano

Pyton ty jak cos powiesz to ho ho ho :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

co tu takie zamieszanie???

dobry wieczow all :hi:

Opublikowano

co tu takie zamieszanie???

dobry wieczow all :hi:

:hi:
Opublikowano

przecież Kimi już jest na forum :tongue4:

tomek881025, chriss, Kimi, zlota1977, B4rt4s, Panton i 0 Gości przegląda ten wątek.

Opublikowano

przecież Kimi już jest na forum :tongue4:

tomek881025, chriss, Kimi, zlota1977, B4rt4s, Panton i 0 Gości przegląda ten wątek.

Ok ale skoro nic nie pisze to tak jak by go nie było.... nie widać by coś pisał... Valentinki też nie widzę... :cool1: więc Go nie ma :wink4:

Opublikowano

nadrabia pewnie zaległości

Opublikowano

co tu takie zamieszanie???

dobry wieczow all :hi:

Siemka Aniula :wink4: :wink4:

Opublikowano

nadrabia pewnie zaległości

nie chciałem tego pisać ale dokładnie o tym samym pomyślałem... + przegląda fotki ze spota (tego z pod znaku też :kox: )

Opublikowano

Mario wplaciles juz zaliczke do BT :mysli:

Opublikowano

co tu takie zamieszanie???

dobry wieczow all :hi:

hej Misiek :wink4:

wyrypana ide spac

caluski dla Was Lodzianie :tongue4:

Opublikowano

Już jestem :D

Ufff, ale żeście natrzepali, piętnaście minut czytania :heat:

I cała paczka chusteczek, tak płakałem ze wzruszenia, że sie tak wszyscy o mnie martwią :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Przepraszam, że nie dawałem znaku życia przez te dwa dni, ale sytuacja wyjątkowa i szczerze powiedziawszy, nie miałem głowy do niczego i byłem trochę w "innym świecie". Ale wszystko już jest w najlepszym porządku, między innymi dzięki wsparciu duchowemu mojej Szanownej Małżonki.

Opublikowano

co tu takie zamieszanie???

dobry wieczow all :hi:

hej Misiek :wink4:

wyrypana ide spac

caluski dla Was Lodzianie :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Już jestem :D

Ufff, ale żeście natrzepali, piętnaście minut czytania :heat:

I cała paczka chusteczek, tak płakałem ze wzruszenia, że sie tak wszyscy o mnie martwią :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Przepraszam, że nie dawałem znaku życia przez te dwa dni, ale sytuacja wyjątkowa i szczerze powiedziawszy, nie miałem głowy do niczego i byłem trochę w "innym świecie". Ale wszystko już jest w najlepszym porządku, między innymi dzięki wsparciu duchowemu mojej Szanownej Małżonki.

:oklaski: :thumbup::dance: odnalzl sie nasz guru :kox:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:01_________________________________________________

ouu :(

Bart czytales co zZlota napisala :polew: :polew:
Opublikowano

tak że ten :polew: :polew:

478_laseczka.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Już jestem :D

Ufff, ale żeście natrzepali, piętnaście minut czytania :heat:

I cała paczka chusteczek, tak płakałem ze wzruszenia, że sie tak wszyscy o mnie martwią :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Przepraszam, że nie dawałem znaku życia przez te dwa dni, ale sytuacja wyjątkowa i szczerze powiedziawszy, nie miałem głowy do niczego i byłem trochę w "innym świecie". Ale wszystko już jest w najlepszym porządku, między innymi dzięki wsparciu duchowemu mojej Szanownej Małżonki.

no to jak jest dobrze to spoko:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.