Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hyhyhyhy jakie spox tam rozmazane brzydkie byle co jest bo jest :) kiedys sie tej lampy napewno dorobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhyhy jakie spox tam rozmazane brzydkie byle co jest bo jest :) kiedys sie tej lampy napewno dorobie :P

Nom światła to tam brakuje niestety..... dla Bartka podobnie wychodziło i myślę, że takiego obszaru lampą nie załatwisz... chyba najlepszym rozwiązaniem jest zwiększyć czas by "doświetlić fotki" chociaż Wy macie większy experience w tej materii :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no calego nie ale obejmie duzo wiecej :)

co do doswietlenia masz racie tyle ze wtedy odpadaja zdjecia w ruchu bo beda ladnie zamazane :D

no i odpada zdjec z reki :) tylko statyw :) co tez bedzie ciezko :D[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________lece na kwadrata :) do za godzinke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no calego nie ale obejmie duzo wiecej :)

co do doswietlenia masz racie tyle ze wtedy odpadaja zdjecia w ruchu bo beda ladnie zamazane :D

no i odpada zdjec z reki :) tylko statyw :) co tez bedzie ciezko :D

Zgadzam się. Oczywiście pisząc o zwiększeniu czasu miałem na myśli fotki przedmiotów statycznych np. autek (wyszedłby naprawdę ładny efekt mimo braku światła). Statyw by się przydał ale z ręki też można dać radę... ;) Fotki w ruchu z wiadomych przyczyn odpadają... :thumbdown: A dobrą lampą zdecydowanie lepiej można by doświetlić kłyska co by go było lepiej/ostrzej widać... :good: bo do reszty zastosowań (ślizganie autek) to myślę, że efekt byłby znikomy... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też rejestracje z Kłobucka kto to :mysli: a fotki git :good:

jakbyś przyjechał na spota kolego to byś wiedział kto to... a tak to dupaa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet znakowe fotki są w galerii;o Ciekawe, co sobie pomyśli postronna osoba, nieznająca tematu, gdy ogląda te fotki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też rejestracje z Kłobucka kto to :mysli: a fotki git :good:

jakbyś przyjechał na spota kolego to byś wiedział kto to... a tak to dupaa :gwizdanie:

:bicz2:Przyjade ,przyjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet znakowe fotki są w galerii;o Ciekawe, co sobie pomyśli postronna osoba, nieznająca tematu, gdy ogląda te fotki :decayed:

:polew: :polew: :polew:

witam wszystkich :hi:

:hi:

Mario tam 1 albo 2 strony wczesniej wstawilem Ci sznurek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony B7-owy paździerz :P widziany dzisiaj na BP przy rondzie Solidarności, czy to od nas :gwizdanie:

czemu poazdzierz ?

no właśnie, czemu? :):hi:

cierpliwie czekamy na odpowiedź... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...