Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki a moze u was ktos w rodzinie ma auto-szkole ???

w rodzinie nie... a co kombinujesz? :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

77 dni, 7 godz. 33 min

Opublikowano

chlopaki a moze u was ktos w rodzinie ma auto-szkole ???

nie ale znam na czernika koles nazywa sie Walczak spoko auto-szkola

Opublikowano

zaraz bartki wkleja i sie posramy :D:decayed::naughty:

albo Kimi :polew: :polew: :polew:

Czas zalogowania w sumie: 33 dni, 11 godz. 54 min.

:D

Jakbym miał luzy w robocie, to by może już było z 50 dni, a tak d*pa :D

Ja nie mam też :no:

Opublikowano
  • Autor

77 dni, 7 godz. 33 min

no mowilem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:kox::naughty::decayed:

a co tam z ta szkola ??

Opublikowano

77 dni, 7 godz. 33 min

Ooooo kur.... :wallbash::kwasny:

Zaczyna się.... :kox:

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Czas zalogowania w sumie: 42 dni, 16 godz. 24 min.

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ooooooooooooooooocho zaczyna sie :D wszyscy sa i zaraz bedzie czat potrzebny :D:decayed:

Opublikowano

bo chce isc na prawo jazdy tyle ze na C

Opublikowano

Panton ty to cały czas chyba jesteś zalogowany :polew:

Opublikowano

sory ale z tym czatem muszę coś wykombinować bo wieczorami się nie da pisać... forum praktycznie leży... DDoS.... :wallbash:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________

Panton ty to cały czas chyba jesteś zalogowany :polew:

zgadza się... ja tutaj za ciecia robię co pilnuje hałdy żwiru by nikt nie zajeb........ :kox:

Opublikowano
  • Autor

buhehehehe razem ze mna :P

Opublikowano

moj pies chyba przezywa jakas extase bo jakis sztywny sie zrobil i tak dziwnie mruczy :polew: :polew: :polew: :polew: a spi sobie juz

Opublikowano
  • Autor

moj pies chyba przezywa jakas extase bo jakis sztywny sie zrobil i tak dziwnie mruczy :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty:

Opublikowano

Dobra, ja się będę żegnał, nie spałem prawie całą noc, jeszcze miałem przewalone w robocie dzisiaj i padam na twarz :disgust:

Dobrej nocki wszystkim :papa:

Opublikowano

chlopaki a moze u was ktos w rodzinie ma auto-szkole ???

prawko chce zrobić w końcu! :cool1::decayed::wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:34_________________________________________________

moj pies chyba przezywa jakas extase bo jakis sztywny sie zrobil i tak dziwnie mruczy :polew: :polew: :polew: :polew: a spi sobie juz

przestań go tam głaskać! :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, ja się będę żegnał, nie spałem prawie całą noc, jeszcze miałem przewalone w robocie dzisiaj i padam na twarz :disgust:

Dobrej nocki wszystkim :papa:

Kimszczak mam nadzieje ze juz jutro to normalnie sniadanko i tunczyk i zulik :) pozdro

Opublikowano

Dobra, ja się będę żegnał, nie spałem prawie całą noc, jeszcze miałem przewalone w robocie dzisiaj i padam na twarz :disgust:

Dobrej nocki wszystkim :papa:

Kimszczak mam nadzieje ze juz jutro to normalnie sniadanko i tunczyk i zulik :) pozdro

i kociaki.... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.