Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemka wszystkim :hi:

tak na początek dnia :wink4:

gabrielle_union.jpg

sexy_sexy_Brunettes_sexy_nudeeroticsensual_modelswomen_Kobiety_ceca_my_album_April_babes_beauty_beautiful_women_sexy_brunettes_sexy_girls_legs_k007_romantic_b.jpg

irina.jpg

Tila_Tequila_na_plazy.jpg

Yyyy..... także tego.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ta pierwsza czarnulka to nie jest ta, co grała w "Bad Boys 2" ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl - mógłby Seba podwiesić w pierwszym poście tego linka :D

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 06:31__________________________________________________0022_toyo-girl.jpg

:gwizdanie:

:hi: Kimi najpierw trzeba sprawdzić czy wszystko jest OK. Widzę, że się wbiłeś :kox: myślę, że dadzą radę... Opera i Firefox posiadają tego obsługę. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:papa:

Panton, no jak miałem się nie wbić :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:47_________________________________________________Dobra, kurde, bo ja tu sobie pitu pitu a trzeba lecieć :decayed:

Na razie, odezwę się z pracy :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:papa: :papa: :papa: :papa: spadam do pracy ale czuję, że będzie dziś dobry dzionek :wink4: :wink4:

:good: :good: :good: Tak trzymać

Ale czad z tym ircem będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Basiunia :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:02_________________________________________________Ponton krecimy material i montujemy film nie gorszy niz ten ... VAG EVENT 2010 - full length[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:18_________________________________________________yhhh zostalem sam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:papa: :papa: :papa: :papa: spadam do pracy ale czuję, że będzie dziś dobry dzionek :wink4: :wink4:

:good: :good: :good: Tak trzymać

Ale czad z tym ircem będzie :D

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł :D

Ale jopa jest na Lutomierskiej, objazd po trawniku, chyba zaraz zadzwonię do ZDiT :angry:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:01_________________________________________________Seba, zainstaluj sobie Chatzillę (dodatek do Firefoxa) i wtedy jak klikniesz ten link, co Panton podał, z automatu wejdziesz na ten kanał na ircu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale i tak sie polaczyc nie chce :/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________a nie jednak sie udalo ale nikogo nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale i tak sie polaczyc nie chce :/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________a nie jednak sie udalo ale nikogo nie ma :D

Ja zaraz będę :D

Mam szlaban na forum, ale o ircu nie było mowy... :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:21_________________________________________________

Także na razie spadam, jakby co, jestem dostępny na ircu :D

Panton, dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale i tak sie polaczyc nie chce :/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________a nie jednak sie udalo ale nikogo nie ma :D

Ja zaraz będę :D

Mam szlaban na forum, ale o ircu nie było mowy... :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:21_________________________________________________

Także na razie spadam, jakby co, jestem dostępny na ircu :D

Panton, dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

spoko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...