Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka wszystkim :hi:

tak na początek dnia :wink4:

gabrielle_union.jpg

sexy_sexy_Brunettes_sexy_nudeeroticsensual_modelswomen_Kobiety_ceca_my_album_April_babes_beauty_beautiful_women_sexy_brunettes_sexy_girls_legs_k007_romantic_b.jpg

irina.jpg

Tila_Tequila_na_plazy.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka wszystkim :hi:

tak na początek dnia :wink4:

gabrielle_union.jpg

sexy_sexy_Brunettes_sexy_nudeeroticsensual_modelswomen_Kobiety_ceca_my_album_April_babes_beauty_beautiful_women_sexy_brunettes_sexy_girls_legs_k007_romantic_b.jpg

irina.jpg

Tila_Tequila_na_plazy.jpg

Yyyy..... także tego.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ta pierwsza czarnulka to nie jest ta, co grała w "Bad Boys 2" ? :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Aloha ewryciało :papa:

irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl - mógłby Seba podwiesić w pierwszym poście tego linka :D

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 06:31__________________________________________________0022_toyo-girl.jpg

:gwizdanie:

:hi: Kimi najpierw trzeba sprawdzić czy wszystko jest OK. Widzę, że się wbiłeś :kox: myślę, że dadzą radę... Opera i Firefox posiadają tego obsługę. :cool1:

Opublikowano

Siemka Basia I Panton :hi:

Opublikowano

siema Mario & Adrenalinka :hi:

Opublikowano

siema chłopcy :)

Opublikowano

:hi:

:papa:

Panton, no jak miałem się nie wbić :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 07:47_________________________________________________Dobra, kurde, bo ja tu sobie pitu pitu a trzeba lecieć :decayed:

Na razie, odezwę się z pracy :papa:

Opublikowano
:papa: :papa: :papa: :papa: spadam do pracy ale czuję, że będzie dziś dobry dzionek :wink4: :wink4:
Opublikowano

:papa: :papa: :papa: :papa: spadam do pracy ale czuję, że będzie dziś dobry dzionek :wink4: :wink4:

:good: :good: :good: Tak trzymać

Ale czad z tym ircem będzie :D

Opublikowano
  • Autor

:bry:

siemka Dziewczynki :) i chopaki :)

spoko podepne irca tyle ze to u mnie nie dziala :/

Opublikowano

siema Sebek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czesc Basiunia :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:02_________________________________________________Ponton krecimy material i montujemy film nie gorszy niz ten ... VAG EVENT 2010 - full length[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:18_________________________________________________yhhh zostalem sam :wallbash:

Opublikowano

:papa: :papa: :papa: :papa: spadam do pracy ale czuję, że będzie dziś dobry dzionek :wink4: :wink4:

:good: :good: :good: Tak trzymać

Ale czad z tym ircem będzie :D

:good:

Opublikowano

Dotarł :D

Ale jopa jest na Lutomierskiej, objazd po trawniku, chyba zaraz zadzwonię do ZDiT :angry:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:01_________________________________________________Seba, zainstaluj sobie Chatzillę (dodatek do Firefoxa) i wtedy jak klikniesz ten link, co Panton podał, z automatu wejdziesz na ten kanał na ircu :D

Opublikowano
  • Autor

mam ale i tak sie polaczyc nie chce :/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________a nie jednak sie udalo ale nikogo nie ma :D

Opublikowano

mam ale i tak sie polaczyc nie chce :/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________a nie jednak sie udalo ale nikogo nie ma :D

Ja zaraz będę :D

Mam szlaban na forum, ale o ircu nie było mowy... :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:21_________________________________________________

Także na razie spadam, jakby co, jestem dostępny na ircu :D

Panton, dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:siema: co to jest ircu :mysli:
Opublikowano

mam ale i tak sie polaczyc nie chce :/[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________a nie jednak sie udalo ale nikogo nie ma :D

Ja zaraz będę :D

Mam szlaban na forum, ale o ircu nie było mowy... :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:21_________________________________________________

Także na razie spadam, jakby co, jestem dostępny na ircu :D

Panton, dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

spoko :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.