Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: co to jest ircu :mysli:

zdrobnienie od Irka

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:blink:
Opublikowano

czesc Basiunia :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:02_________________________________________________Ponton krecimy material i montujemy film nie gorszy niz ten ... VAG EVENT 2010 - full length[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:18_________________________________________________yhhh zostalem sam :wallbash:

dobry filmek... ale można zrobić coś lepszego... damy radę Sebek.... :>

Opublikowano

a jak sei ta Irka posluguje :mysli:

Opublikowano

:siema: co to jest ircu :mysli:

zdrobnienie od Irka

bartek1605 to jest największy złośliwiec... :decayed:

Opublikowano

nie bede sie bawil w z Irka :gwizdanie:

Opublikowano

a jak sei ta Irka posluguje :mysli:

masz operę albo firefoxa? wchodzisz w linka irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl ustawiasz sobie nicka klysek89 i tyle... do firefoxa możesz sobie doinstalować klienta IRC

http://chatzilla.hacksrus.com/ po zainstalowaniu restart firefoxa... wklejasz link i czekasz... później nie zapomnij o ustawieniu nicka :cool1:

Opublikowano

irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl

:good:
Opublikowano

irc to takie bardzo stare gg :polew:

Opublikowano

irc to takie bardzo stare gg :polew:

:decayed: :decayed: ja jestem nowoczesny :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:45_________________________________________________ide troche do pracy pojezdzic samochodem :gwizdanie:
Opublikowano

no i pięknie ... teraz wszyscy się gdzieś przenieśli :foch:

Opublikowano

no i pięknie ... teraz wszyscy się gdzieś przenieśli :foch:

Adrenalina wbijaj się na irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl :cool1:

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:06_________________________________________________halo halo nie spac zwiedzac :)

Opublikowano

oj tam oj tam :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 10:06_________________________________________________halo halo nie spac zwiedzac :)

Seba przyzwyczajaj się... :gwizdanie:

możecie sobie siedzieć na tym czacie, ale ja Wam w tym czasie stron nabijać nie będę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heheheh spoko spoko :) bedziemy pisac :) sie przeca nie wyrzekniemy forum :D [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:00_________________________________________________Maly UPDATE galeriiii !!!!!!!!! :decayed::naughty:

Opublikowano

Adrenalina nie ma co się złościć... na forum będziemy stukać... :>

Opublikowano
  • Autor

no pewnie ze tak :) tam to tylko tak na szybko jak trzeba cos wyjasnic :)

Opublikowano

Seba ty chyba nie myślisz że ci zdjęcia @ wyśle :polew:

Opublikowano
  • Autor

czemu nie ???

wiesz jak je zmniejszyc do 800x600 ??? jak spakujesz to moze z 8 mb wszystko bedzie wazyc :)

Opublikowano

za tydzień może by doszły :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.