Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, spadam, nie drażni się lwa siedząc w jego klatce :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam ciagnij go za ogon :D bierz byka za rogi :evil:

Opublikowano

fajnie że umiem wejść na to wasze irca :foch:

Opublikowano

Dzisiejszy wypadek na Zgierskiej przy Bałuckim Rynku. :gwizdanie:

http://postimage.org/image/u5uduz5w/2e674491/

http://postimage.org/image/2a54oe2zo/344063f4/

Na tej fotce biały Peugeot 206 nie miał całego boku (nie zdążyłem go już złapać... stoi przed Pandą MPK)

http://postimage.org/image/2a5elm5yc/3addbe9a/

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:23_________________________________________________

fajnie że umiem wejść na to wasze irca :foch:

Kobiety.... Nie ma co się obrażać... jaką masz przeglądarkę? Korzystasz z Firefoxa lub Opery? :wink4:

Opublikowano

mozilla firefox[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:26_________________________________________________misiek przyjedzie to niech działa

Opublikowano

mozilla firefox[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:26_________________________________________________misiek przyjedzie to niech działa

Siemanko Kasiu :papa:

Misiek już się wbijał rano, więc wszystko Ci pokaże :good:

Opublikowano

mozilla firefox[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 16:26_________________________________________________misiek przyjedzie to niech działa

1. Zainstaluj to https://addons.mozilla.org/addon/16?src=external-cz-homepage

2. Po zainstalowaniu zrestartuj przeglądarkę Firefox.

3. Po ponownym uruchomieniu przeglądarki otwierasz sobie nowego taba (zakładkę) i wklejasz irc://lublin.irc.pl/a4-klub.pl

4. Po zalogowaniu się na kanał a4-klub.pl zapyta Cię o nick.... wpisujesz sobie kachnazgierz i to wszystko.

5. Możesz czatować.... :kox:

:good:

Opublikowano

Dobra piękne Panie i mili Panowie, czas zawijać na kwadrat :hi:

Do zobaczenia wieczorkiem :papa:

Opublikowano

Dobra piękne Panie i mili Panowie, czas zawijać na kwadrat :hi:

Do zobaczenia wieczorkiem :papa:

Dzieki :notworthy: Kimi za podpowiedz :wink4:

Opublikowano

powitac:)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi: no i faktycznie był dobry dzionek :cool1: kwestia nastawienia z rana i musi być :good::dance: :dance:
Opublikowano
  • Autor

heheh no to elegancko :D

Opublikowano

jak tam dziś na forum :mysli: nawet nie przeglądałem - Kimi był czy :no: :no:

Opublikowano

jak tam dziś na forum :mysli: nawet nie przeglądałem - Kimi był czy :no: :no:

Kimi na ircu taką ilość kontentu pornograficznego przepuścił, że jakby to CBŚ wyczaiło to siedzielibyśmy wszyscy .... :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________chłopak był w swoim żywiole.... :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czyli, że ma blokadę na forum :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehhehe dobre :D

jak tam dziś na forum :mysli: nawet nie przeglądałem - Kimi był czy :no: :no:

Kimi na ircu taką ilość kontentu pornograficznego przepuścił, że jakby to CBŚ wyczaiło to siedzielibyśmy wszyscy .... :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 17:41_________________________________________________chłopak był w swoim żywiole.... :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czyli, że ma blokadę na forum :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

w robocie na pewno... a na IRCa nie ma.... :D

Opublikowano
  • Autor

ale forum to forum nie ma to tamto :D

Opublikowano

ale forum to forum nie ma to tamto :D

forum to podstawa.... a kanał irc to dodatek... i to nie podlega dyskusji.. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.