Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.schmer.pl/

co nieco można by wybrać :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Mario zgadza się... tylko powstaje zasadnicze pytanie - ile to jest warte? Komplet aluminiowych felg 17' za 2500zł to jest zastanawiające... :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.schmer.pl/

co nieco można by wybrać :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Mario zgadza się... tylko powstaje zasadnicze pytanie - ile to jest warte? Komplet aluminiowych felg 17' za 2500zł to jest zastanawiające... :mysli:

dokładnie :good: 2500pln-ów to już jest sporo - wiadomo jak ktoś ma koxu bez liku to i 6000pln-ów położy za komplecik, który mu się podoba :wink4:

max co można wydać tak rozsądnie to do 2000 :cool1: :cool1:

Opublikowano

http://www.schmer.pl/

co nieco można by wybrać :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Mario zgadza się... tylko powstaje zasadnicze pytanie - ile to jest warte? Komplet aluminiowych felg 17' za 2500zł to jest zastanawiające... :mysli:

dokładnie :good: 2500pln-ów to już jest sporo - wiadomo jak ktoś ma koxu bez liku to i 6000pln-ów położy za komplecik, który mu się podoba :wink4:

max co można wydać tak rozsądnie to do 2000 :cool1: :cool1:

Miałem na myśli, że 2500zł za komplet nowych 17' to mało... i zastanawiałbym się nad jakością.... Używane felgi na allegro stoją po 2000 - 2300zł a tutaj masz komplet nowych... zawiewa chińczykami, gdzie stop aluminium jest jak plastelina... po sezonie mogą się tylko nadawać do kowala.

Nie warto inwestować w takie coś... zdecydowanie lepiej kupić w dobrym stanie ori używki za 2000zł - przynajmniej nic się z nimi nie dzieje na naszych pięknych polskich drogach.

Opublikowano
  • Autor

e

http://www.schmer.pl/

co nieco można by wybrać :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Mario zgadza się... tylko powstaje zasadnicze pytanie - ile to jest warte? Komplet aluminiowych felg 17' za 2500zł to jest zastanawiające... :mysli:

dokładnie :good: 2500pln-ów to już jest sporo - wiadomo jak ktoś ma koxu bez liku to i 6000pln-ów położy za komplecik, który mu się podoba :wink4:

max co można wydać tak rozsądnie to do 2000 :cool1: :cool1:

Miałem na myśli, że 2500zł za komplet nowych 17' to mało... i zastanawiałbym się nad jakością.... Używane felgi na allegro stoją po 2000 - 2300zł a tutaj masz komplet nowych... zawiewa chińczykami, gdzie stop aluminium jest jak plastelina... po sezonie mogą się tylko nadawać do kowala.

Nie warto inwestować w takie coś... zdecydowanie lepiej kupić w dobrym stanie ori używki za 2000zł - przynajmniej nic się z nimi nie dzieje na naszych pięknych polskich drogach.

eee wcalnie nie tam sa felgi renomowanych producentow np ronal kosztuje 2300 w tym rozmiarze a to dobra marka i znak jakosci :)

Opublikowano

http://www.schmer.pl/

co nieco można by wybrać :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

zgadzam sie :good:

ale chyba wolal bym jakieś oryginalne używki :tongue4:

Opublikowano

e

http://www.schmer.pl/

co nieco można by wybrać :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Mario zgadza się... tylko powstaje zasadnicze pytanie - ile to jest warte? Komplet aluminiowych felg 17' za 2500zł to jest zastanawiające... :mysli:

dokładnie :good: 2500pln-ów to już jest sporo - wiadomo jak ktoś ma koxu bez liku to i 6000pln-ów położy za komplecik, który mu się podoba :wink4:

max co można wydać tak rozsądnie to do 2000 :cool1: :cool1:

Miałem na myśli, że 2500zł za komplet nowych 17' to mało... i zastanawiałbym się nad jakością.... Używane felgi na allegro stoją po 2000 - 2300zł a tutaj masz komplet nowych... zawiewa chińczykami, gdzie stop aluminium jest jak plastelina... po sezonie mogą się tylko nadawać do kowala.

Nie warto inwestować w takie coś... zdecydowanie lepiej kupić w dobrym stanie ori używki za 2000zł - przynajmniej nic się z nimi nie dzieje na naszych pięknych polskich drogach.

eee wcalnie nie tam sa felgi renomowanych producentow np ronal kosztuje 2300 w tym rozmiarze a to dobra marka i znak jakosci :)

Nie używałem tego to się nie wypowiem.... ale zastanawiające jest, że używki są o 200zł tańsze od nowiutkiego kompleciku. Zastanawiającej również jest, że ori nowe kosztują dużo... dużo więcej niż 2500zł za komplet. :mysli:

Opublikowano

chriss-u Made In Germany nie jest "badziewną plasteliną"

tylko dać :wallbash: 2600 pln-ów za taki komplet to :heat: :heat: :heat:

chociaż nie powiem :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

278_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

no ale ori to ori pewnie wiesz audi za marke tez placisz odpowiednio :) mam znajomych ktorzy maja rozeznanie w tej materi po podrozuja sobie na 18 ronala i bardzo zadowoleni sa :) [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 17:58_________________________________________________

chriss-u Made In Germany nie jest "badziewną plasteliną"

tylko dać :wallbash: 2600 pln-ów za taki komplet to :heat: :heat: :heat:

chociaż nie powiem :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

278_b.jpg

no jest koks :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

chriss-u Made In Germany nie jest "badziewną plasteliną"

tylko dać :wallbash: 2600 pln-ów za taki komplet to :heat: :heat: :heat:

chociaż nie powiem :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

278_b.jpg

Mario ale ja nie pisałem że to plastelina :mysli:

dla mnie sa git :good:

Opublikowano

sam bym takie chciał :cool1:

Opublikowano

sam bym takie chciał :cool1:

:good: :good:

ja tylko nie nadążam za tymi cenami tak naprawdę :kox: :kox: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:06_________________________________________________ale spoko :th: dziś przyceluję w Lotto główną wygraną i kupię sobie ładne felunie i wam też jak będziecie chcieli :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

są zacne :naughty: :naughty:

ale to nie powód aby się ze mnie śmiać, że mnie na nie nie stać :confused4: jeszcze :naughty:

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:17_________________________________________________i do tego 19" a ja chcę góra 17" :gwizdanie:

Opublikowano

Ja się nie śmieje tylko kontynuuję watek trafienia szóstki w LOTTO..., że jak już faktycznie się uda to uderzaj w ten model... :good:

Opublikowano

Ja się nie śmieje tylko kontynuuję watek trafienia szóstki w LOTTO..., że jak już faktycznie się uda to uderzaj w ten model... :good:

ale jak wygram :cool1: to przyceluję w inny model autka, do którego będą bardziej pasowały te 19" niż do mojej "myszy" :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ja się nie śmieje tylko kontynuuję watek trafienia szóstki w LOTTO..., że jak już faktycznie się uda to uderzaj w ten model... :good:

ale jak wygram :cool1: to przyceluję w inny model autka, do którego będą bardziej pasowały te 19" niż do mojej "myszy" :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Noom i o to chodzi..... :good: ahaa... o kolegach nie zapomnij :evil:

Opublikowano

jak pisałem wcześniej - jak mówię to gadam :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:25_________________________________________________czyli oby była tylko wygrana :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:25_________________________________________________spadam na ok. 30 minutek :wink4:

tylko grzecznie mi tu :decayed:

Opublikowano

Ja się nie śmieje tylko kontynuuję watek trafienia szóstki w LOTTO..., że jak już faktycznie się uda to uderzaj w ten model... :good:

tak jest pamietac o kolegach :decayed:

ale jak wygram :cool1: to przyceluję w inny model autka, do którego będą bardziej pasowały te 19" niż do mojej "myszy" :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Noom i o to chodzi..... :good: ahaa... o kolegach nie zapomnij :evil:

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________ale cisza :nose:
Opublikowano

ksz ksz koledzy sprawdzam klawiaturę - widać mnie ??? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.