Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:kox: ale ja to chyba forum wole :) bez porownania :)

No irc dobry jest na takie szybkie pogaduszki, ale forum to forum :good:

dlatego uspokajałem Chrissa, że forum nie zginie... by nie pękał... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajo Panowie.... :hi: dobrej nocki :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 01:02_________________________________________________

MISIEK tutaj masz wszystkie ori w 17stkach jakie były dla mojego rocznika. to znaczy że pod Ciebie też pasują. wiem że nie kolorowe ale może dadzą Ci chociaż obraz czy któraś by Ci podpasowała czy nie bardzo. inne wzory NIBY ORI jak znajdziesz na alledrogo na przykład to znaczy że chińszczyzna.

felgi17.png

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 22:14_________________________________________________ps.

ja mam 1 i 3 swoje jakbyś chciał zobaczyć gdzieś na zdjęciach. 1 to te które mam teraz na zimę. 3 to te co mam na lato.

bardzo dobry materiał.... :good:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 01:42_________________________________________________ja mam 7 jakby ktoś chciał przyczaić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim :hi: :hi:

dziś już piątek, piąąąąąttttteeeeeccccczzzzeeeekkkkkkkk, ppppppppppiiiiiiiiiiąąąąąąąąąąąąąąąąąąttttttttttttttuuuuuuuuuuuunnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiooooooooooooo :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

rem1k i Panton odnośnie felg to widzą mi się trzy wzory :cool1:

1, 1A, 7

cały czas nie dają mi spokoju te

http://allegro.pl/felgi-oryginalne-17-audi-a4-a3-a6-a8-i1400257809.html

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 07:26_________________________________________________w tej chwili tj. na lato mam takie 16"

felgi_aluminiowe_stilauto_5_5_jpg.jpg

tylko, że 16" a chodzą za mną 17" jakieś :naughty: - z drugiej strony troszkę boje się naszych łódzkich dziurawych dróg :wallbash: :wallbash:

a ppropos mam do sprzedania ładne 16" nie chce ktoś :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Na Łódzkie dziury trzeba po prostu uważać i rozmiar tutaj niewielkie ma znaczenie..... a co do 17' i naszych Polskich dróg to dają radę.... rem1k latał na 18' i mówił, że jest duża różnica w komforcie między 17' więc myślę, że to jest najbardziej optymalny rozmiar... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 07:45_________________________________________________2fast2furious_sexy_005.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need_for_Speed_dziewczyny_4.jpg[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 07:49_________________________________________________Need_For_Speed_Prostreet__Mazda_RX7_And_Girls_4098.jpg[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 07:49_________________________________________________

Fajna towarzyszka na długie trasy, nie? :D

Pewnie lubi jazdę :D

Samochodem oczywiście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIEK - skoro masz coś na oku z ori to po prostu teraz tylko poluj.

te z linka które dałeś są poprzecierane troszkę na ramionach. cena jest dobra. nie ulega wątpliwości że są ori tylko nie wiadomo co przeszły. facet niby pisze że proste - ale tak pisze każdy.

w razie czego - porządne prostowanie felgi alu to jest jakaś 100. malowanie z piaskowaniem to jest też coś koło tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton :) masz racje znajomi lataja na 18 juz 3 sezon teraz beda wieksze takze da rade :)

dlatego nie ma co się obawiać tylko zakładać i ogień na tłoki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ale kurde drogie sa 19 nie mowie o wiekszych :D i do tego oponki :D trzeba sie wykosztowac nie ma co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ale kurde drogie sa 19 nie mowie o wiekszych :D i do tego oponki :D trzeba sie wykosztowac nie ma co :)

nie ma zysków bez start :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już w pracy i zaczynamy odliczanie do weekendu :D

zostało 7:55 :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:08_________________________________________________

1296073968_by_reymysterio916_500.jpg[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:20_________________________________________________

Dobra, szefo dotarł, zawijam :D

Jestem na ircu jakby co :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kto mi powie co go boli :mysli:

[[email protected]] (Unauthorized connection)

[ERROR] Connection to irc://lublin.irc.pl/ (irc://lublin.irc.pl/) closed. [Help] Reconnecting in 4 minutes. [Cancel]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...