Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę, że za wcześnie wyszedłem i ominęły mnie dobre akcje^^

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj tam oj tam troche mnie finezja poniosla :tongue4:

Opublikowano

wysiadaj z tej fury bo cie zabijemy hahahahhahahaha

no aż sam byłem potem w szoku :polew:

bartek1605 tam go potem jeszcze pod tym znakiem futrował :D

"Jak Ty do mnie powiedziałeś, c**ju? " - jakoś tak, już dobrze nie pamiętam.

bartek1605, i w końcu jebłes mu czy nie ? :D

A najważniejsze, że nasze Misiaki dotarły całe i zdrowe (powiedzmy) do domu. Ciekawe, jak tam Goły sobie poradził u nich w Zgierzu :D

Opublikowano

wysiadaj z tej fury bo cie zabijemy hahahahhahahaha

no aż sam byłem potem w szoku :polew:

bartek1605 tam go potem jeszcze pod tym znakiem futrował :D

"Jak Ty do mnie powiedziałeś, c**ju? " - jakoś tak, już dobrze nie pamiętam.

bartek1605, i w końcu jebłes mu czy nie ? :D

A najważniejsze, że nasze Misiaki dotarły całe i zdrowe (powiedzmy) do domu. Ciekawe, jak tam Goły sobie poradził u nich w Zgierzu :D

:polew: :polew: :polew: wlasnie tak krzyczal "Jak Ty do mnie powiedziałeś, c**ju? " :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

Ja tak powiedziałem :mysli: ?????[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________nie pamiętam tego :mysli: ale Barta wiem ze go wciągałem do środka :D[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________a tego gościa to chyba ja wyciągnołem za futro a potem spotkałem go jeszcze w kiblu :polew: i tak sie na mnie patrzył :shocked:

Opublikowano

Ja tak powiedziałem :mysli: ?????[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________nie pamiętam tego :mysli: ale Barta wiem ze go wciągałem do środka :D[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________a tego gościa to chyba ja wyciągnołem za futro a potem spotkałem go jeszcze w kiblu :polew: i tak sie na mnie patrzył :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale sie ku***a trzymał tego Golfa, sie jakoś tak zaparł jak pająk, we czterech nie mogliśmy go wytargać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja tak powiedziałem :mysli: ?????[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________nie pamiętam tego :mysli: ale Barta wiem ze go wciągałem do środka :D[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:12_________________________________________________a tego gościa to chyba ja wyciągnołem za futro a potem spotkałem go jeszcze w kiblu :polew: i tak sie na mnie patrzył :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale sie ku***a trzymał tego Golfa, sie jakoś tak zaparł jak pająk, we czterech nie mogliśmy go wytargać :polew: :polew: :polew: :polew:

no j**any sie przyssał :polew:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

Ale generalnie imprezka za***ista, ja się wybawiłem, wytańczyłem, cieszę się, że poznałem nowych ludzi - teraz czekam tylko na zdjęcia :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Ale generalnie imprezka za***ista, ja się wybawiłem, wytańczyłem, cieszę się, że poznałem nowych ludzi - teraz cekam tylko na zdjęcia :good: :good: :good: :good:

ja bym cos lyknal moze robimy powtroke z rozrywki :gwizdanie:
Opublikowano

ja mam jeszcze zawirowania :kox:

ale właśnie obiadek przyjąłem i chyba jest już git :wink4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
ja bym cos lyknal moze robimy powtroke z rozrywki :gwizdanie:

czyli co 18 przed realem :naughty:
Opublikowano
  • Autor

no to widze troche sie dzialo pozniej :) hyhyhyhy

Opublikowano
ja bym cos lyknal moze robimy powtroke z rozrywki :gwizdanie:

czyli co 18 przed realem :naughty:

Ja dzisiaj odpadam :no:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:30_________________________________________________

no to widze troche sie dzialo pozniej :) hyhyhyhy

O tak :D

Opublikowano
ja bym cos lyknal moze robimy powtroke z rozrywki :gwizdanie:

czyli co 18 przed realem :naughty:

Ja dzisiaj odpadam :no:

ja tez nie jezdze :gwizdanie:
Opublikowano

no ja moge podjechac pod real :)

Opublikowano

no ja moge podjechac pod real :)

ty nigdzie nie jedziesz tylko foty wrzucasz :tongue4::wink4:
Opublikowano

jest u dziadkow na objedzie w tomaszowie maz bede wieczorem dopiero w lodzi ale wrzuce spokojnie

Opublikowano

foty, foty...pewnie nie wszystkie chcemy zobaczyć :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.