Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foty, foty...pewnie nie wszystkie chcemy zobaczyć :evil:

:D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no nie sa zle:) jak tak szybko ogladalem w domu mam jedno z samego poczatku

IGP4691.jpg

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 14:46_________________________________________________wiwat klub a4 pyk

Opublikowano

e no spoko lepiej pokaż jakieś z końca :polew:

Opublikowano

to bylo pierwsze :) reszta wieczorem

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Idę jeszcze trochę pospać :D

Na razie :papa:

Opublikowano

o raju :D fajnie bylo :) Barta to trzeba pilnowac :polew: :polew: dobrze chriss ze byles w poblizu :P przejalem zamach na goscia jak juz celowal Bart :polew: :polew: ale sam bym go nie odprowadzil :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:55_________________________________________________Klysiu...a w taksowce.... kierowca .... powiedz no :polew: :polew: :polew: :polew: ja nie moglem wytrzymac

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 16:08_________________________________________________nie ma co ale było git :good:
Opublikowano

o raju :D fajnie bylo :) Barta to trzeba pilnowac :polew: :polew: dobrze chriss ze byles w poblizu :P przejalem zamach na goscia jak juz celowal Bart :polew: :polew: ale sam bym go nie odprowadzil :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:55_________________________________________________Klysiu...a w taksowce.... kierowca .... powiedz no :polew: :polew: :polew: :polew: ja nie moglem wytrzymac

My też w taryfie jakieś akcje mieliśmy, ale nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, może chriss będzie kojarzył :D

Opublikowano

o raju :D fajnie bylo :) Barta to trzeba pilnowac :polew: :polew: dobrze chriss ze byles w poblizu :P przejalem zamach na goscia jak juz celowal Bart :polew: :polew: ale sam bym go nie odprowadzil :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 15:55_________________________________________________Klysiu...a w taksowce.... kierowca .... powiedz no :polew: :polew: :polew: :polew: ja nie moglem wytrzymac

My też w taryfie jakieś akcje mieliśmy, ale nie pamiętam już dokładnie, o co chodziło, może chriss będzie kojarzył :D

:polew:
Opublikowano

oj tam czepiacie się :tongue4::decayed:

Opublikowano

oj tam czepiacie się :tongue4::decayed:

"jak ty do mnie powiedziales ?? ty c**ju !!! " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag: :bag:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

:dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura:

Opublikowano
  • Autor

heehehe ale bedzie wspomnien ... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:D
Opublikowano
:polew: :polew: dobrze bylo :polew: :polew: z taka ekipa mozna sie bawic :good:
Opublikowano

no bedzie , tylko ja nie bede miala zadnych ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

ciesze sie ze sie wam imprezka udala :good:

Opublikowano

oj tam czepiacie się :tongue4::decayed:

"jak ty do mnie powiedziales ?? ty c**ju !!! " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no co, trzeba uczyć kultury :polew:

Kasiula nie podensiłaś wczoraj za dużo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj to chyba nie jedziemy na 18 nigdzie nie ?? odpuszczamy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.