Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:D :D :D:good:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj chriss..... zobaczysz w kosciele.... czy ktos ma cos przeciwko temu slubowi..... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj chriss..... zobaczysz w kosciele.... czy ktos ma cos przeciwko temu slubowi..... taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

b4rt4s - kiedy kiedy ?????????????????????????????????????

Opublikowano

to sie najwyżej podmieni pacjentki :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:39_________________________________________________

b4rt4s - kiedy kiedy ?????????????????????????????????????

B4rt4s jeszcze jest nie zdecydowany :polew:
Opublikowano

Kasia nie wiesz...mowil kiedy :kox: ja tam bym chcial ale wiesz.... jak jakas biba to nagle sie klubowicze powiekszaja :P poczekam az przyschna zeby mniej osob zapraszac :polew:

Opublikowano

no mów kiedy bo muszę z tydzień wolnego wziąć i zakupić cytrynówkę, bo wiesz.... bez podkładu nie wypada iść (przykład: sobota) :wink4:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________

podkład mnie zabił :drunk:

Opublikowano

teraz musisz nastepna taka impreze zupelnie na trzezwo, no nic nie pobawilismy sie z Toba :)

Opublikowano

uuuuu na trzeźwo to też się nie pobawicie ze mną :(

dobra, idę mamie obciąć paznokcie

Opublikowano
  • Autor

uuuuu na trzeźwo to też się nie pobawicie ze mną :(

dobra, idę mamie obciąć paznokcie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

DO :bry:

Opublikowano

:siema: jako, że w najbliższych dniach stanę się posiadaczem autka z pod znaku :a4fan: to witam się też na lokalnym kąciku :rolleyes:

autko jedzie już do Polski, mam nadzieję dojedzie w całości :embarrassed: oczywiście postaram się też pojawić na jakimś spociku jak już je ogarnę :)

Opublikowano

o kolejny B7 i w avancie

Opublikowano

jakoś auta w sedanie mi się nie podobają zbytnio :cool1: poza tym rodzina się powiększa, więc avant jak znalazł :wink4:

Opublikowano

no ale pow Ci ze nie jest to taki duzy avant ja mialem wczesniej avensis w kombi i jednak byl wiekszy od audi ale audi lepsze:)

Opublikowano

nie będę się chwalił tym hb co teraz jeżdżę :polew: ale przesiadka z poprzedniego do nadciągającej A4 będzie zmianą o kilka klas :)

Opublikowano

a skąd sprowadzasz?

Opublikowano

sam bez znajomości rynku i niemieckiego szukałem co najwyżej po sajtach niemieckich... ale w pewnym momencie natrafiłem na info w sieci i podparłem się firmą Automeritum (Koło, Kraków, Wawa). Ponieważ opinie mieli dobre to jakoś się dałem skusić i zaufałem, póki co wszystko jest OK. Dzisiaj jeszcze dostałem (ale nie od nich :cool1: ) historię serwisową auta, więc trochę spokojniej śpię bo wygląda na to, że to co mi opisywali i podsyłali się zgadza z historią auta, autko jedzie z DE :rolleyes: zobaczymy jak już obejrzę i sfinalizuję końcowo ofertę :cool:

Opublikowano
  • Autor

sam bez znajomości rynku i niemieckiego szukałem co najwyżej po sajtach niemieckich... ale w pewnym momencie natrafiłem na info w sieci i podparłem się firmą Automeritum (Koło, Kraków, Wawa). Ponieważ opinie mieli dobre to jakoś się dałem skusić i zaufałem, póki co wszystko jest OK. Dzisiaj jeszcze dostałem (ale nie od nich :cool1: ) historię serwisową auta, więc trochę spokojniej śpię bo wygląda na to, że to co mi opisywali i podsyłali się zgadza z historią auta, autko jedzie z DE :rolleyes: zobaczymy jak już obejrzę i sfinalizuję końcowo ofertę :cool:

siema :):hi:

zawszze mozesz podac VIN i sprawdzimy co i jak :D

Opublikowano

już sprawdziłem :> więc śpię spokojniej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.