Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te fele chyba bardziej pasują wyglądem do VW a nie do Audi, ale to tylko moje zdanie :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te fele chyba bardziej pasują wyglądem do VW a nie do Audi, ale to tylko moje zdanie :tongue4:

każde zdanie się liczy :wink4: :wink4: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

jak z et nie wiem bo sie nie znam :P ale mozna zrobic przymiarke to te sa nie ?? 4821823287_630a5f3fe9.jpg

Opublikowano

chyba tak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dawaj mi jakas fotke swoja :D[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 08:25_________________________________________________hyhyhy znaczy auta :P

Opublikowano

dobra teraz to już naprawdę spadam :hi: :hi:

zaraz puszczę ci na PW :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gitarrrrrra :D

Opublikowano

do zoba :cool1:

:bry::D

srodkowa nie wyszla za to Mario :D fajna toyota :D

siemka Seba :hi:

oj tam oj tam - nie czepiaj się :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 07:54_________________________________________________dobra spadam do roboty :cool1: do po południa :papa: :papa:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 08:02_________________________________________________jeszcze na chwilkę wpadłem :wink4:

co myślicie o tym zestawie :mysli:

http://moto.allegro.pl/felgi-alu-z-oponami-5x112-225-45r17-nowe-i1440116433.html

wyglądają fajnie i cena rewelka[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 08:38_________________________________________________

tylko nie wiem czy ET podejdzie i jak będzie to wyglądało :kox:

ja mam ET45 więc spoko wejdą

Opublikowano

a tak zapytam przy okazji, czy w Łodzi mamy jakiegoś speca, który się zna na usunięciu DPFa?? (ale nie emulatorem) :mysli:

Opublikowano

Mario, felgi :kox: :kox: :kox:

A ja właśnie wpadłem na pomysła - poszukam chętnego na zamianę: moje 16'' 5-ramienne srebrne na inne 16'' CZARNE :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

I jak opchnę parę pierdół na allegro, to szukam lamp tylnych z polifta :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 09:19

_________________________________________________

a tak zapytam przy okazji, czy w Łodzi mamy jakiegoś speca, który się zna na usunięciu DPFa?? (ale nie emulatorem) :mysli:

Ja niestety nie znam.

Ten DPF to chyba najgorszy wynalazek w motoryzacji od czasów Dacii Logan :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

do Compotów na Piłsudskiego się przejedź może ogarną to :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, na razie znikam, wpadnę na przerwie :D

Opublikowano

To i ja wstawię jakąś dziewczynę - szkoda, że nie znam z imienia i nazwiska... :tongue4:

Clipboard01.jpg

upload images

Opublikowano
  • Autor
:good: :good: :good:
Opublikowano

To i ja wstawię jakąś dziewczynę - szkoda, że nie znam z imienia i nazwiska... :tongue4:

Clipboard01.jpg

upload images

fajna anemiczka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To i ja wstawię jakąś dziewczynę - szkoda, że nie znam z imienia i nazwiska... :tongue4:

Clipboard01.jpg

upload images

:polew: :polew:

fajna anemiczka :wink4:

:decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

Przerwa :dance:

Opublikowano

do Compotów na Piłsudskiego się przejedź może ogarną to :gwizdanie:

póki co mam namiar na sprawdzone miejsce, ale niestety w Gliwicach, więc ewentualna wycieczka by mnie czekała... :disgust:

Opublikowano

...i koniec przerwy :disgust:

Opublikowano

do Compotów na Piłsudskiego się przejedź może ogarną to :gwizdanie:

póki co mam namiar na sprawdzone miejsce, ale niestety w Gliwicach, więc ewentualna wycieczka by mnie czekała... :disgust:

Compoty to za***ista ekipa więc śmiało wal.... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.