Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

noj komu się może nie podobać "wasza" dupeczka? wiadomo ...

ciekawe co na to Andzia ?

poprzednia była najlepsza :tongue4:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:13_________________________________________________

Ewcia, jak jesteś - oceń tą laskę

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kasia siema :papa:

No tę poprzednią to ja "promuję" :D

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:19_________________________________________________Zresztą, mam ją w avatarku :D

Opublikowano

Kontrola :D

kanu, nie pitol, ja na pierwszy spot przyjechałem tramwajem, a Panton na swój pierwszy pojechał ze mną, a wracał z B4rt4sem chyba :D

kłysek mnie zabrał i z Nim wracałem :naughty::decayed: a było GIT :evil::good:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:30_________________________________________________Ooooooo widzę, że po burzliwych dyskusjach na IRCu nowa panna do banerka została wybrana :naughty::D

Opublikowano

Zmiana będzie teraz w każdy piątek :D

Opublikowano

mnie najbardziej się jej buty podobają :gicior::polew::tongue4:

Opublikowano

mnie najbardziej się jej buty podobają :gicior::polew::tongue4:

:D

[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 16:45_________________________________________________

Dobra, zawijam na kwadrat :papa:

Opublikowano

mnie się u tej pani podobają rajtaski :polew:

Opublikowano

no i dotarł wreszcie do domku :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to cię pogonili dzisiaj :decayed:

Opublikowano

to cię pogonili dzisiaj :decayed:

ja sam z własnej woli :confused4: Bartek czy w Etk możesz sprawdzić czy relingi w B7 są takie same jak w B6 :mysli:

Jeśli możesz oczywiście :cool1:

Opublikowano

8E9 860 021H - LEWY

8E9 860 022H - PRAWY

są takie same w B6 i B7 do 10-06 :gwizdanie:

Opublikowano

8E9 860 021H - LEWY

8E9 860 022H - PRAWY

są takie same w B6 i B7 do 10-06 :gwizdanie:

dzięki :hi:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

widzę, że IRC Wam ewidentnie dopasował :naughty::evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a ja sobie pracowicie spędziłem czas - wstawiliśmy do kumpla turbo hybrydę z wirnikiem od awx'a i teraz octavia zapier***a;D A i przy okazji rozrząd, oleje i inne rzeczy zrobiliśmy;) Jest miło.

Opublikowano

a ja sobie pracowicie spędziłem czas - wstawiliśmy do kumpla turbo hybrydę z wirnikiem od awx'a i teraz octavia zapier***a;D A i przy okazji rozrząd, oleje i inne rzeczy zrobiliśmy;) Jest miło.

klasa :good:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 22:56_________________________________________________Mariano z IRCa uciekł bo myślał, że tam nikt nie siedzi... na forum siedzi ale też się nic nie odzywa... :wink4:

Opublikowano

Misiu a ty jeszcze zwiedzasz :mysli:

Opublikowano

Misiu a ty jeszcze zwiedzasz :mysli:

Pewnie, że zwiedza.... :kox:

Opublikowano

Mariano z IRCa uciekł bo myślał, że tam nikt nie siedzi... na forum siedzi ale też się nic nie odzywa... :wink4:

hehehe [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 01:16_________________________________________________narka :hi: na mnie już czas :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.