Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Blank & Jones - Beyond Time

stara dobra viva

jaka stara :cool1:

ja słuchalem listy przebojów programu trzeciego i sie nagrywało na grundigu

:polew::decayed:

dobre. a kiedyś na kasety się nagrywało muzze z radia :polew:
Opublikowano

tam byly przeboje :wink4: sie kupowało nagrywane kasety na rynku z kserowana okładka :gwizdanie:

Opublikowano

pamiętam te czasy :polew:

Opublikowano

odkopałem taką fajną muze :decayed:

Opublikowano

ano.... do ruskich po plyty sie szlo.

moze bede inny ale sluchalem grechuty i soyki :) ale to wina siostry :)[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:46_________________________________________________pamietam kiedys bylem chory i mame wyslalem po kasete pet shop boys bo byla piosenka go west pieeekne czasy

Opublikowano

każdy ma swoją muzyke. ja to np. s;ucham tego co mi w ucho wpadnie a większaść starych przebojów ale nie polskich chyba że kazika :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:48_________________________________________________Cosmic Gate - Exploration of Space

Opublikowano

ano.... do ruskich po plyty sie szlo.

moze bede inny ale sluchalem grechuty i soyki :) ale to wina siostry :)[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:46_________________________________________________pamietam kiedys bylem chory i mame wyslalem po kasete pet shop boys bo byla piosenka go west pieeekne czasy

oj tam inny :wink4:

ja kiedyś sluchalem punk roka i nosiłem długie włosy :wink4:

Opublikowano

ano.... do ruskich po plyty sie szlo.

moze bede inny ale sluchalem grechuty i soyki :) ale to wina siostry :)[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:46_________________________________________________pamietam kiedys bylem chory i mame wyslalem po kasete pet shop boys bo byla piosenka go west pieeekne czasy

oj tam inny :wink4:

ja kiedyś sluchalem punk roka i nosiłem długie włosy :wink4:

chriss nie podobne do Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

Adas Ty dosyc swieza muze wrzucasz, co prawda cosmic na full w bobie dzwieczal :)

Opublikowano
:D
Opublikowano

nie jest taka świeża, nie gadaj bo dla mnie dosyć stara :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:53_________________________________________________

jest podobny polski podkład piosenki :polew:

Opublikowano

kuuufa... to ja jestem starszy niz wegiel.... a chriss to nad grobem stoi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bez przesady :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:56_________________________________________________Blank & Jones - Catch (Official Video HQ)

Opublikowano

niestety roznica wieku pomiędzy niektórymi jest ogromna :wink4:

więc i klasyka sie rozni :decayed:

Opublikowano

niestety roznica wieku pomiędzy niektórymi jest ogromna :wink4:

więc i klasyka sie rozni :decayed:

racja :decayed:

Opublikowano

kuuufa... to ja jestem starszy niz wegiel.... a chriss to nad grobem stoi :polew: :polew: :polew: :polew:

oszty :bicz3:
Opublikowano

kuuufa... to ja jestem starszy niz wegiel.... a chriss to nad grobem stoi :polew: :polew: :polew: :polew:

oszty :bicz3:

:polew: :polew: :polew:

za mały kij dla niego

Opublikowano

a ten tylko jedna plyte leci ;D w sumie to mialem na kasecie :polew: wszystko nagrywane niegdys z vinyla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.