Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Siema siema co tam słychać w szerokim świecie seksu i biznesu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wyrezaliśmy Bose u Seby;D Nie obyło się bez połamania klipsów w płycie podłogowej z tyłu i klipsa kanapy;p Tu prośba do posiadających etkę - trzeba będzie ustalić nr części:) Jeszcze tylko się jutro kabel Bose podłączy do masy i musi być git :good:

Opublikowano

Wyrezaliśmy Bose u Seby;D Nie obyło się bez połamania klipsów w płycie podłogowej z tyłu i klipsa kanapy;p Tu prośba do posiadających etkę - trzeba będzie ustalić nr części:) Jeszcze tylko się jutro kabel Bose podłączy do masy i musi być git :good:

:good: :good: :good: :good:

A dzisiaj mój "warsztat" wzbogacił się o płasko-oczkową 13 PROXXON'a - całe 21 PLN :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:35_________________________________________________

Czy tylko mi się wydaje, czy dawno na forum nie było Miśka ani Miśkowej? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

sobota wieczór, to i Miśków nie ma;p Na spocie jutro pewnie będą:)

Opublikowano

Miskowa przylapana zostala w orsayu w piatek :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wyrezaliśmy Bose u Seby;D Nie obyło się bez połamania klipsów w płycie podłogowej z tyłu i klipsa kanapy;p Tu prośba do posiadających etkę - trzeba będzie ustalić nr części:) Jeszcze tylko się jutro kabel Bose podłączy do masy i musi być git :good:

dotarlem do domu :) powiem tak roznica jest znaczna ... no nie pornwam do tego co bylo :D

ale :) sa zaklucenia tzn jak tobilismy nie bylo tego slychac bo auto stalo :) nie wiem sam bo w sumie

teraz jak jade i radio jest zciszone do 0 jak dodaje gazu to jest taki efekt ze slysze swiszczenie turbiny ale w glosniakch :D

to jest to co opisywali :) sa zaklucenia przy kazdej zmianie biegow itd :) nie jest to slyszalen jak radio gra kompletnie nawet jak jest wzglednie cicho :D

ale bass.... kurde zakochalem sie az nie chcialo mi sie z auta wysiadac :D DeeJay_Kill :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

piekna robota full profeska ja chyle czola :D pomijajac te zawiasy ktore da sie skleic :) to olewka

kanepe fakt trzeba zlapac ale to tez pikus etke sie ogarni i bedzie :D

tak czy siak reasumujac za grosze mozna poprawic jakosc dzwieku kilkukrotnie mimo tego ze teraz nie jest zakodowane jako bose :D

naprawde rewelacja teraz to gra :D Bartek zrobil kawal dobrej roboty ... jestem dozgonnie wdzieczny :D

zaluje tylko ze tak dalek o mam do auta i jest mroz bo bym tam dzisiaj spal :D

robilismy fotostory oczywiscie zdjecia beda bo nie obylo sie bez bledow w podlaczeniach ktore zrobili chlopaki opisujac

w dziale zrob to sam :) ale to sprostujemy jutro jak beda zdjecia :D

tak czy siak Bart :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: po stokroc dziekuje :>

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

co tam slychac w ten niedzielny poranek :gwizdanie:

Opublikowano

w sumie to to samo co we wczorajszy poranek :)

Opublikowano

:siema:

jesteśmy, jesteśmy i żyjemy nawet ;( byle jak :sick3: ale żyjemy ;(

wczoraj byliśmy na Balu Walentynkowym :giveheart: :giveheart: :giveheart:

DSC06790.jpg

DSC06804.jpg

oczywiście nie będzie nas na spociku :gwizdanie:

Opublikowano

no to piekny wieczorek byl :decayed: ale znowu was nie bedzie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

:siema:

jesteśmy, jesteśmy i żyjemy nawet ;( byle jak :sick3: ale żyjemy ;(

wczoraj byliśmy na Balu Walentynkowym :giveheart: :giveheart: :giveheart:

DSC06790.jpg

DSC06804.jpg

oczywiście nie będzie nas na spociku :gwizdanie:

:good: :good: :good: :good: :good:

No szkoda, że Was nie będzie. :confused4:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 09:50_________________________________________________

B4rt4s, zapomniałem Ci wczoraj napisać - podrzucę Ci dzisiaj konserwę na spota :naughty:

Opublikowano

Seba - dzisiaj podpinamy pin Bose do masy - coś wczoraj musiało nie stykać, bo wątpię, żebyś miał problem z radiem. Ma się włączyć korekcja Bose i pojawić piękny napis przy włączaniu;D Co do zakłóceń - faktycznie nie słyszeliśmy, ale gazu nikt nie dodawał;/ Trzeba było się przejechać, zanim złożyliśmy... No cóż - to też się ogarnie:) Kabel jest ekranowany i podłączony do masy sygnałowej w radiu, więc trochę dziwne, że przenosi zakłócenia... Ten problem też rozwiążemy;) Stage II czeka :decayed:

Opublikowano

ale ty przekombinowałeś czy ktoś ci w zad wjechał :mysli:

ktoś.

się kuku niuni malutkie zrobiło. :decayed: zderzak tył i lewy tył błotnik.

wszyscy żyją :decayed:

Kurcze, szkoda. :(

Ale sytuacja do opanowania, czy zderzak do śmieci?

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:29_________________________________________________

Panton popsułeś irca :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie wiem jak zaczepy. nie zdjąłem.

Opublikowano

Dj a sterownik do silnika krokowego zmontowac bys umial ? byle pod usb

Opublikowano

siemka :hi:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:35_________________________________________________ Kasiu Nasza z Klubu Audi jedna z Pań Naszej Gwardii, chriss Ci dzisiaj szczerze

życzy dużo zdrowia i słodyczy, kupę kasy i miłości moc uśmiechu i radości,

stos prezentów od rodziny w końcu dziś Twe urodziny i niech Miś nie będzie taki

wyjmie swoje zaskórniaki, swojej żonie audi sprawi niech się żonka też pobawi!

Gdy A czwórkę będzie miała będzie lepiej się starała, zrobi obiad oraz pranie

do łóżeczka da śniadanie :drunk:

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.