Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeci :wink4:

Opublikowano

bo my nie jeździmy tak szybko :tongue4:

Opublikowano

bo my nie jeździmy tak szybko :tongue4:

hehehe :good:
Opublikowano

co tak dlugo :P

Przed ósmą dopiero zawinęliśmy :D

Opublikowano

Krzysiek siostry nie przedstawił;p ...a spot kolejny udany, Bose się Sebie wyświetla :decayed:

Opublikowano

Krzysiek siostry nie przedstawił;p ...a spot kolejny udany, Bose się Sebie wyświetla :decayed:

jak to nie przedstawil :cool1:
Opublikowano

Krzysiek siostry nie przedstawił;p ...a spot kolejny udany, Bose się Sebie wyświetla :decayed:

Ja miałem przyjemność poznać :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:21_________________________________________________Nawet ugościć w Adriannie, co by nie zmarzła :D , SPECJALNIE DLA NIEJ fotelik do bagażnika schowałem

Opublikowano

qrde... za wcześnie pojechałem ze spota;p Chociaż mam diesel'a, także jedynie podgrzewane siedzenia, to by nie zmarzła;D

Opublikowano

no właśnie, jak siostra ma na imie i do kiedy przebywa w Łodzi :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie, jak siostra ma na imie i do kiedy przebywa w Łodzi :gwizdanie:

He he, ja to WIEM :D

Ale to trzeba było się zainteresować :D

Opublikowano

Cześć :)

Dzięki za krótkiego spota tydzień temu w sobotę z Kachna&Mariusz.. Zgierz :) + Młody ... Zgierz ;)

Opublikowano

jakoś uleciało mi to z głowy :tongue4:

:siema: Papkin :decayed:

Opublikowano

Cześć :)

Dzięki za krótkiego spota tydzień temu w sobotę z Kachna&Mariusz.. Zgierz :) + Młody ... Zgierz ;)

Wpadnij na dłużej kiedyś, z PZN to A2 przylecisz w godzinę :D

Opublikowano

halo halo :wink4: jesteście koledzy i kuleżanki :cool1: :cool1:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________Panton miałeś wkleić fotki od kiery :mysli: :mysli: chyba, że ni widziałem :kox: :kox:

Opublikowano

halo halo :wink4: jesteście koledzy i kuleżanki :cool1: :cool1:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________Panton miałeś wkleić fotki od kiery :mysli: :mysli: chyba, że ni widziałem :kox: :kox:

Jesteśmy, to Was nie ma coś ostatnio :cool1:

Opublikowano

Cześć :)

Dzięki za krótkiego spota tydzień temu w sobotę z Kachna&Mariusz.. Zgierz :) + Młody ... Zgierz ;)

Wpadnij na dłużej kiedyś, z PZN to A2 przylecisz w godzinę :D

Zawsze szybko i szybko ... kilka razy w roku jadę za Radom do rodzinki ;) ... za ok 5 tygodni będę jechał .. pewnie do Bukowiny :P

Opublikowano

halo halo :wink4: jesteście koledzy i kuleżanki :cool1: :cool1:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________Panton miałeś wkleić fotki od kiery :mysli: :mysli: chyba, że ni widziałem :kox: :kox:

fotki kiery jeszcze nie wklejałem (planowałem na spocie pokazać ale wyszło jak wyszło :wallbash: ) ale postaram się wkleić... (braciszek swojego nowego Nikona testował i mi cyknął kilka) :rolleyes:

Opublikowano

halo halo :wink4: jesteście koledzy i kuleżanki :cool1: :cool1:

[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________Panton miałeś wkleić fotki od kiery :mysli: :mysli: chyba, że ni widziałem :kox: :kox:

fotki kiery jeszcze nie wklejałem (planowałem na spocie pokazać ale wyszło jak wyszło :wallbash: ) ale postaram się wkleić... (braciszek swojego nowego Nikona testował i mi cyknął kilka) :rolleyes:

No to czekamy :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:39_________________________________________________Ale co Wam powiem, to Wam powiem, ale autko Kolegi marcindlug rozje... mi konstrukcję :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

hmm Kimi czemu rozjebalo Ci konstrukcje ??

ja tam widzialem staliscie troche jechalem tam przed 20 trabilem nawet to jeszcze z 6 aut bylo :D

elegancko :D

co do bose hmm trzeba sie chyba przyzwyczaic aczkolwiek bass byl lepszy przed kodowaniem i narazie chyba bardziej mi sie podobalo tamto :P

ale pojezdze jeszcze moze sie wslucham mam uszy przytkane od kataru moze dlatego :)

a co do zaklucen DeeJay :D jak tylko odjechalem bylo slychac :D ale juz mi sie wracac nie chcialo ;)

B4rt4s nie bedzie mnie w przyszly weekend :/ nie wracam do lodzi takze tubke za dwa tygodnie Ci dam do testu

ale tak czy siak czy ty czasem nie masz miejsca na woofer z lewej strony ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.