Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mhm :) Tomek tecza nie robi takich cudow :) znaczy o druk wlepek chodzi ;(

nie no oni cos drukuja na foli zeby przykleic, widziaelm cos takiego ze robili ale nie wiem dokladnie o co Ci chodzi ale cos tam robili bo przy mnie ktos obieral, na zwirki 30 i 17 tez sa pkt w tym stylu to sa okolice zwirki i stefanowskiego

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka wszystkim :D co tam jak tam :D

Nie narzekajcie na siedzenie w domu :D chyba nie wiecie jak pizga na dworzu niesamowicie :D

wiemy... wiemy.... o 7:20 FIS pokazywał -14 C .......... w południe -9 C

:tongue4:

Opublikowano

no ja już w Łodzi jak wracałem to pokazywało mi -9*C :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

witajcie smutaski :wink4:

zimno macie???

w Szwecji rano bylo -22 stopnie :evil:

siemka :D

a Ty dalej w szwecji siedzisz ?? :shocked::blink:

Opublikowano

mi rano czyli 6:30 pokazało w aucie -16 a w dzień to już ciepełko między -7,5 do -9,0 ale spokojnie idzie ocieplenie niewielkie ale zawsze:D

Opublikowano

siemka Banda :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Opublikowano

siemka Banda :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Siema Mario

Opublikowano

siemka Banda :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Siema Mario

Tomek jak tam - furacz się robi ???

Opublikowano

siemka Banda :wink4: :wink4: :hi: :hi:

Siema Mario

Tomek jak tam - furacz się robi ???

niestety jeszcze nie zaraz bede dzwonil do pzu

Opublikowano

to i tak szybko będziesz miał zrobiony :wink4:

Opublikowano

to i tak szybko będziesz miał zrobiony :wink4:

czemu szybko?

Opublikowano

no nie tak szybko jak widze bo teraz byl z pzu koles bedzie robil swoj kosztorys potem wysle do idczaka ten musi znowu swoj dopiero akceptacja i naprawa czyli tydzien auto stoi bez celu

Opublikowano

bo diler ma z nimi umowe i zależy im na jak najszybszej naprwawie i kasie od ubezpieczciela

podejrzewam, że już rzeczoznawca oglądał twój samochód i robi już wycene,

w serwisie sami się kontaktują z rzeczoznawcami na jak najszybsze oględziny :wink4:

Opublikowano

bo diler ma z nimi umowe i zależy im na jak najszybszej naprwawie i kasie od ubezpieczciela

podejrzewam, że już rzeczoznawca oglądał twój samochód i robi już wycene,

w serwisie sami się kontaktują z rzeczoznawcami na jak najszybsze oględziny :wink4:

no Idczak ma umowe podpisana ze sam moze sobie zrobic kosztorys ale wysadzil taka cene ze rzeczoznawca musial sie zjawic i dopiero dzis byl i teraz czekamy na ich kosztorys

Opublikowano

i tak przystaną na cene serwisu bo to przewiduje technologia naprawy, a fanty do twojego dyliżansu już są pewnie zamówione i będą za tydzień :tongue4:

Opublikowano

fanty juz sa bo widzialem je w aucie :D

Opublikowano

są szybsi od rozwolnienia :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 18:50_________________________________________________za tydzień będzie stał na ramie :tongue4:

Opublikowano

są szybsi od rozwolnienia :polew:

no czesc mieli a czesc zamowili i juz sa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.