Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siemka, pozdro dla kierowcy myszy co to jak zaciemnił szyby nie poznaje ludzi hyhyhy :wink4:

Madzia puszczałem awaryjne :wink4: :wink4: nie zauważyłaś :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

co myslicie o takich kolkach ??

sdc13766v.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Seba chłopaku :wink4: też o nich myślałem :naughty: :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: :confused4:

za taką kasę.... chyba pytanie jest zbędne... :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemka, pozdro dla kierowcy myszy co to jak zaciemnił szyby nie poznaje ludzi hyhyhy :wink4:

Madzia puszczałem awaryjne :wink4: :wink4: nie zauważyłaś :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

co myslicie o takich kolkach ??

sdc13766v.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Seba chłopaku :wink4: też o nich myślałem :naughty: :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: :confused4:

Zauważyłas" ;) i zamotałaś się jak zwykle ;) pozdrawiam ekipę

Opublikowano

Pozdro Madzia :wink4: nocny marku :naughty:

Opublikowano

Pozdro Madzia :wink4: nocny marku :naughty:

a tak sobie strasze po nocach hyhy a ty co krisie bezsenny ? ;)

Opublikowano

hehehe zaraz sie zawijam do wyrka :decayed:

Opublikowano

Pozdro Madzia :wink4: nocny marku :naughty:

a tak sobie strasze po nocach hyhy a ty co krisie bezsenny ? ;)

tej Magdy to ja jeszcze nie znam....... :mysli:

Opublikowano

Ha! Mam Was ptaszki! :decayed:

Nie ma filtrowania po nocach! :polew:

Opublikowano

Ha! Mam Was ptaszki! :decayed:

Nie ma filtrowania po nocach! :polew:

oooo jak fajnieee się robi :D

Opublikowano

Ha! Mam Was ptaszki! :decayed:

Nie ma filtrowania po nocach! :polew:

:shocked::D

Opublikowano

widze ze Basia tez nie może spać :naughty:

Opublikowano

Pozdro Madzia :wink4: nocny marku :naughty:

no "tej" nie :D ależ to zabrzmiało....

a tak sobie strasze po nocach hyhy a ty co krisie bezsenny ? ;)

tej Magdy to ja jeszcze nie znam....... :mysli:

Opublikowano

Basia to moderator.... czuwa 24h.... :polew:

Opublikowano

sikoreczka :D

Opublikowano

widze ze Basia tez nie może spać :naughty:

no to można sobie pogadać bezsennie :) ja tak myślę zajrzę, zobaczę co tam w interesie :)

Opublikowano

:hi: siemka, pozdro dla kierowcy myszy co to jak zaciemnił szyby nie poznaje ludzi hyhyhy :wink4:

Madzia puszczałem awaryjne :wink4: :wink4: nie zauważyłaś :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

co myslicie o takich kolkach ??

sdc13766v.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Seba chłopaku :wink4: też o nich myślałem :naughty: :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: :confused4:

Zauważyłas" ;) i zamotałaś się jak zwykle ;) pozdrawiam ekipę

jak zwykle rozmawiałem bez telefon :wink4: więc zajarzyłem w ostatniej chwili - bądź wyrozumiała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siemka, pozdro dla kierowcy myszy co to jak zaciemnił szyby nie poznaje ludzi hyhyhy :wink4:

Madzia puszczałem awaryjne :wink4: :wink4: nie zauważyłaś :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________

co myslicie o takich kolkach ??

sdc13766v.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Seba chłopaku :wink4: też o nich myślałem :naughty: :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: :confused4:

Zauważyłas" ;) i zamotałaś się jak zwykle ;) pozdrawiam ekipę

jak zwykle rozmawiałem bez telefon :wink4: więc zajarzyłem w ostatniej chwili - bądź wyrozumiała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

spoko mario, ja mam zawsze refleks staruszki i te ciemne szyby mnie zmyliły ;)

Opublikowano

Ha! Mam Was ptaszki! :decayed:

Nie ma filtrowania po nocach! :polew:

och ty przebiegła Barbaro :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:29_________________________________________________Pany jak tam jutro się spocimy :mysli: :mysli:

Opublikowano

sie tu zrobił ruch jak na fabrycznym :polew:

Opublikowano

sie tu zrobił ruch jak na fabrycznym :polew:

taaaa tylko Kimi kima :)

Opublikowano

Na Motodrom nie dojadę ale na spota :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: zawsze :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.