Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sie tu zrobił ruch jak na fabrycznym :polew:

taaaa tylko Kimi kima :)

jutro na spocie nadrobi... :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sie tu zrobił ruch jak na fabrycznym :polew:

taaaa tylko Kimi kima :)

swoją drogą troszkę mnie martwi Kimi :disgust: :disgust: :confused4: :confused4:

Opublikowano

przejrzalam wlasnie fotoski i widze ze Tomasz niezłego spota" miał :gwizdanie:

Opublikowano

za często nie bywa, wpada na chwilkę ................ :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

przejrzalam wlasnie fotoski i widze ze Tomasz niezłego spota" miał :gwizdanie:

miał chłopak pecha porządnego... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

za często nie bywa, wpada na chwilkę ................ :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

no, ja się nie odzywam, bo ja to wogóle...karna runda czy coś :rolleyes:

Opublikowano

przejrzalam wlasnie fotoski i widze ze Tomasz niezłego spota" miał :gwizdanie:

Madzia ty sie nie śmiej - Tomek jest swego rodzaju szczęściarzem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

przejrzalam wlasnie fotoski i widze ze Tomasz niezłego spota" miał :gwizdanie:

miał chłopak pecha porządnego... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no mineliśmy się u Idczaka, ale ja tam jeszcze zaglądne :chytry:

Opublikowano

za często nie bywa, wpada na chwilkę ................ :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

no, ja się nie odzywam, bo ja to wogóle...karna runda czy coś :rolleyes:

a no właśnie Madzia :bicz3: karny jeżyk tobie sie nalezy :polew:
Opublikowano

za często nie bywa, wpada na chwilkę ................ :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

no, ja się nie odzywam, bo ja to wogóle...karna runda czy coś :rolleyes:

a no właśnie Madzia :bicz3: karny jeżyk tobie sie nalezy :polew:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

czyli co jutro na spocie cie widzimy :mysli:

Opublikowano

dobra dzieci paciorek i spać :>[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:47_________________________________________________

czyli co jutro na spocie cie widzimy :mysli:

dzisiaj :naughty::decayed:

Opublikowano

czyli co jutro na spocie cie widzimy :mysli:

ta, widzicie się, ja mam piłkarkę i znów podwózkę na turniej, kurczaki ja juz niedługo musze wstać a jeszcze nie zasnęłam :polew:

ale zawsze mam na uwadze spoty i śledzę rezanka i foty, w szafie czeka na podmianę kierownica.....

pozdro dla wszystkich i dobranoc :hi:

Opublikowano

czyli co jutro na spocie cie widzimy :mysli:

ta, widzicie się, ja mam piłkarkę i znów podwózkę na turniej, kurczaki ja juz niedługo musze wstać a jeszcze nie zasnęłam :polew:

ale zawsze mam na uwadze spoty i śledzę rezanka i foty, w szafie czeka na podmianę kierownica.....

pozdro dla wszystkich i dobranoc :hi:

:wink4:

Opublikowano
:hi: narka Madziu :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 01:51_________________________________________________czekamy na spocie :wink4:
Opublikowano

Pa Madziu

Opublikowano

dobra... wystarczy tych pogaduszek... wracamy do lektury :kawa:

Opublikowano

też uciekam :wink4:

mam nadzieje ze jutro dotrę na spota :cool1:

Opublikowano

też uciekam :wink4:

mam nadzieje ze jutro dotrę na spota :cool1:

nie pitol.... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: jutro sie nie zjawie na drewnowskiej :( sorka Kimi ale dopiero dotarlem do domu w stanie hmmm mocno wskaujacym

hyhhhhhh :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: jednak impreza przebierankowa nie obejdzie sie bez alko :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.