Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

masz

Seba ty chyba w hurtowni pracujesz :polew: :polew: :polew: :polew:

hyhyhyhyhyhy

masz

no a za ile razem z koszulka najgrubsza jaka jest 195g albo grubsza ciensze sa lipne

??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale to koszulki trzeba oddzielnie kupic

Opublikowano
  • Autor

no dobra a do koszulek masz dojscie ?? jakies fruity albo stedmany ??

Opublikowano

nie nie moja branza

To może walniemy sobie takie pluszowe wdzianka? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobra jutro poszukam jakiegos dojscia do koszulek :)

Opublikowano

Dobra, ja się zrywam, miłej nocki :papa:

Opublikowano

Piwo się kończy...Pyka ktoś? :decayed:

Opublikowano

Piwo się kończy...Pyka ktoś? :decayed:

:drinks:

Opublikowano

No - chociaż jeden :wink4: Jak tam, Panton - je$%^&my w kocioł? :polew:

Opublikowano

No - chociaż jeden :wink4: Jak tam, Panton - je$%^&my w kocioł? :polew:

lubię jeb.... :good::D[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:43_________________________________________________DJ a z tym BOSE to ciężki temat... pozostaje szukać od B5 wtedy by pasowało... a te pogonić do żyda :cool1:

Opublikowano

Nie narzekam na brak chętnych, ale pierwszeństwo mają Łodzianie;) U mnie (jak już wcześniej wspominałem) radio jest zakodowane na Bose i wszystko jest podłączone przez moje wzmacniacze, łącznie z subwooferem. Oczywiście są wersje do Bose, ale musiałbym trafić naprawdę w dobrej kasie, żeby kupić, bo wg mnie, podstawową różnicą będzie najniższy bas - Bose przenosi od ok 35hz, jak podejrzewam. Druga sprawa - Ori sub Bose do Avanta B5, zasila tylko tylne + suba, jak wynika z mojej wiedzy, także nie wiem, czy jest sens;)

Opublikowano

z tym zasilaniem to by była taka lipa? sprawdzałeś to, że tylko tak gra? a przednie głośniki są zapięte bezpośrednio do radia... :mysli: bo przecież cały przód fabrycznie wychodził BOSE :)

[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:08_________________________________________________wbijaj na IRCa to zaraz wyruchamy temat :wink4:

Opublikowano

zawsze Bose ma swój wzmacniacz, ale chyba w B5 dawali taki pod siedzenie tylne. Obsługiwał przednie głośniki i kto wie, czy nie tylne, chociaż z tego, co wiem, to zajmuje się tym subwoofer

Opublikowano

zawsze Bose ma swój wzmacniacz, ale chyba w B5 dawali taki pod siedzenie tylne. Obsługiwał przednie głośniki i kto wie, czy nie tylne, chociaż z tego, co wiem, to zajmuje się tym subwoofer

wzmacniacz siedzi w sub....[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:22_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14967.0 :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :hi: :hi: :hi:

Wtoreczek :good:

[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 07:32_________________________________________________

Trzeba lecieć, miłego dnia :papa:

Opublikowano
  • Autor

a ja dzisiaj dopiero zaczynam tydzien a tu juz wtorek no no :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi::wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:05_________________________________________________

No - chociaż jeden :wink4: Jak tam, Panton - je$%^&my w kocioł? :polew:

lubię jeb.... :good::D[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:43_________________________________________________DJ a z tym BOSE to ciężki temat... pozostaje szukać od B5 wtedy by pasowało... a te pogonić do żyda :cool1:

Panton ja chciałem szarpnąć ten sub...... :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.