Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

a u nas dzisiaj 12 C :dance: :drool: normalnie lachony zaraz zaczną znowu powodować wypadki :kox:

Opublikowano

Siemanko, mała przerwa na obiad :hi:

Opublikowano
:polew: to w takim bądź razie ......... :polew:

laska chyba trochę :naughty: się czegoś nawąchała :kox:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 13:20_________________________________________________

Siemanko, mała przerwa na obiad :hi:

siema

u mnie też szamanko :wink4:

Opublikowano

dobra pany lecę w Polskę :a4fan:

Opublikowano

wrocil z warszawy bo nie dalo sie na uczelni wysiedziec

Opublikowano

:hi:

hejka banda :wink4:

ja muszę siedzieć w domku i sprzątać a misiek z DJ bawią się w naprawianie hamulców :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

hejka banda :wink4:

ja muszę siedzieć w domku i sprzątać a misiek z DJ bawią się w naprawianie hamulców :decayed:

hehehe miejmy nadzieje ze ladnie zrobia i wszystko bedzie gralo i buczalo :D:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:05_________________________________________________swoja droga cieplo sie robi trzeba ladnie auto posprzatac wyczyscic :P

heheh ta wszystko pieknie ladnie tylko mi sie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chce :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

patrzcie jak sie naprawia auto jaki kosztorys zajebal idczak

http://dl.dropbox.com/u/19958853/Dokument%20z%20ogledzin%20%28kosztorys%29.pdf[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:19_________________________________________________w ogole nie rozumiem czemu dwa xenony do wymiany no ale to sie wytnie

Opublikowano

mieszkasz na PIWNIKA PONUREGO :blink:

Opublikowano

mieszkasz na PIWNIKA PONUREGO :blink:

ta a wiesz gdzie to :D[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:32_________________________________________________zapomnieli napisac mjr Jana Piwnika Ponurego :D

Opublikowano

mieszkasz na PIWNIKA PONUREGO :blink:

ta a wiesz gdzie to :D[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:32_________________________________________________zapomnieli napisac mjr Jana Piwnika Ponurego :D

wiem wiem :gwizdanie: ale ta nazwa jest straszna :polew: jak bedziesz mial kiedys dzieic to bedziesz je straszyl "syneczku jak bedziesz niegrzeczny to pojedziesz do babci a wiesz ze u niej mieszka PONURY PIWNIK " :polew: :polew:
Opublikowano

mieszkasz na PIWNIKA PONUREGO :blink:

ta a wiesz gdzie to :D[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:32_________________________________________________zapomnieli napisac mjr Jana Piwnika Ponurego :D

wiem wiem :gwizdanie: ale ta nazwa jest straszna :polew: jak bedziesz mial kiedys dzieic to bedziesz je straszyl "syneczku jak bedziesz niegrzeczny to pojedziesz do babci a wiesz ze u niej mieszka PONURY PIWNIK " :polew: :polew:

pies sral nazwe widziales jakie ceny maja? kosmos po prostu

Opublikowano
  • Autor

ja pitole ale zrobili kosztorys kurde jakby nowe auto powstawalo calkowicie :D

czemu data jest 31 12 2010 ?? :)[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 15:54_________________________________________________ceny pewnie maja niskie a sprzedaja cena zakupu + %%%%% za ASO :D

Opublikowano

a wiesz co tam nawet jest stary VAT jeszcze :D nie wiem nie interesuje mnie to szczerze jak dla mnie data moze byc i z 2009 roku wazne ze jest akceptacja i w tym tygodniu auto odbieram :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.