Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka Łódz

chciałam zobaczyć ten rachunek ale mi go nie otwiera :confused4:

napisz ile bo zdjęcia widziałam to wiem co tam nawidziwiałeś :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dwa xenony 5268,92, maska 1400,24, jakas kratka wlotu powietrza 623,72, zderzak przedni 1495,21,

Opublikowano

cześć Sebuś :naughty:

Opublikowano

hejka Łódz

chciałam zobaczyć ten rachunek ale mi go nie otwiera :confused4:

napisz ile bo zdjęcia widziałam to wiem co tam nawidziwiałeś :evil:

a cena z vatem bedzie okolo 33tysi :D

Opublikowano

dwa xenony 5268,92, maska 1400,24, jakas kratka wlotu powietrza 623,72, zderzak przedni 1495,21,

a błotnik?? też go chyba potargało??

Opublikowano

dwa xenony 5268,92, maska 1400,24, jakas kratka wlotu powietrza 623,72, zderzak przedni 1495,21,

a błotnik?? też go chyba potargało??

duzo tam tego jest zeby wymieniac tylko takie najelsze wkleilem blotnik 779,07 szyba przednia 947

Opublikowano

no to jeszcze raz taki dzwoń i byłoby na taką drugą niunie :gwizdanie:

Opublikowano

no to jeszcze raz taki dzwoń i byłoby na taką drugą niunie :gwizdanie:

wiecej juz bym nie chcial :D ale on juz raz byl robiony miesiac wczesniej to idczak wzial 18 tysi :D[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________jak dobrze pamietam bo juz tyle tych roznych cen bylo ze mi sie myli :)

Opublikowano

no to jeszcze raz taki dzwoń i byłoby na taką drugą niunie :gwizdanie:

wiecej juz bym nie chcial :D ale on juz raz byl robiony miesiac wczesniej to idczak wzial 18 tysi :D[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________jak dobrze pamietam bo juz tyle tych roznych cen bylo ze mi sie myli :)

czyli wniosek nasuwa sie sam...NOGA Z GAZU!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

P.S.

sama nie wierzę że to napisałam :shocked:

Opublikowano

no to jeszcze raz taki dzwoń i byłoby na taką drugą niunie :gwizdanie:

wiecej juz bym nie chcial :D ale on juz raz byl robiony miesiac wczesniej to idczak wzial 18 tysi :D[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________jak dobrze pamietam bo juz tyle tych roznych cen bylo ze mi sie myli :)

czyli wniosek nasuwa sie sam...NOGA Z GAZU!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

P.S.

sama nie wierzę że to napisałam :shocked:

oj przepraszam wczesniej to nie moja wina :) jechalem bardzo wolno nawet nie 50 ale byla ta slizgawica i koles mi w bok wjechal :)

Opublikowano

nikt Ci nie uwierzyl :polew:

ja sobie wierze :>

Opublikowano
  • Autor

cześć Sebuś :naughty:

Czesc Aniu :D :D :D

dalej tam siedzisz ?? za tym "oceanem" ?? :)

nic mi sie nie chce :D

Ps fajny avatar mmmm ;P

Opublikowano

nikt Ci nie uwierzyl :polew:

ja sobie wierze :>

Bartek bylem w czwartek w aucie i to drewno nadal tam jest :D

Opublikowano

cześć Sebuś :naughty:

Czesc Aniu :D :D :D

dalej tam siedzisz ?? za tym "oceanem" ?? :)

nic mi sie nie chce :D

Ps fajny avatar mmmm ;P

siedze Seba i raczej już nie wróce :naughty:

avatarek najlepszy, w końcu miszczuuuuuu strzelał fote :notworthy:

Opublikowano

Zlota to na wakacje zapraszasz :gwizdanie:

Tomek musi byc :P to swiety kawalek drewna :0

Opublikowano

Zlota to na wakacje zapraszasz :gwizdanie:

Tomek musi byc :P to swiety kawalek drewna :0

na wakacje przyjeźdzam do Ciebie :evil::naughty::kox:

Opublikowano

Zlota to na wakacje zapraszasz :gwizdanie:

Tomek musi byc :P to swiety kawalek drewna :0

no chyba bedzie jezdzil w bagazniku :P

Opublikowano

Jak zabierzesz te nogi ze soba ...... kupuje to :P

Opublikowano

Jak zabierzesz te nogi ze soba ...... kupuje to :P

zawsze woże je w bagazniku, tak jak teraz Tomek drewno :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.