Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bartek1605 - Ty już poleciałeś, czy lecisz z nami jutro? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka

jak to nie widac loga ?? na samej gorze w topie kazdej strony ?? :blink:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________no to moze tu zerknijcie skoro tamtego nie widac

http://postimage.org/image/1ibw8xu3o/

Opublikowano

bartek1605 - Ty już poleciałeś, czy lecisz z nami jutro? :mysli:

pojechał na śląsk

mi furmanę zrobili, więc jadę swoją :banan2::dance2::banan2::dance2:

o której i gdzie się zbieracie jutro? dołączyłbym do Was :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mhm no to zesmy pogadali

bawcie sie tam dobrze w BT i jakies zdjecia poprosimy oczyiscie :D

Opublikowano

Seba gdzie to logo ??????[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:41_________________________________________________Ty bo nie widzę :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

http://postimage.org/image/1ibw8xu3o/[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________ :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

http://postimage.org/image/1ibw8xu3o/[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________ :decayed::naughty::kox:

dobrze dobrze :heat: :heat: :heat: nie tak drastycznie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh oj taki zarcik przeca :P

Opublikowano

:hi:

http://postimage.org/image/1ibw8xu3o/[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________

logo :good:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________ale stare tez było oki
Opublikowano
  • Autor

tyle ze ciezko je wydrukowac gdziekolwiek :/

pozatym teraz jest lepszy ksztalt zagla i wkomponowana literka A

kosztem pozbycia sie napisu AUDI A

ktory mnie kurde troche wkurzal i tez by ciezki do druku bo byl malutki :)

Opublikowano

a tak kształt zagla na + :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i koncowka zagla to A :) A4 :)i pod spodem oooo :D jest gitez :D Mariowi sie chyba nie spodobalo :P[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________zastanawiam sie jakby wywalic flage z czobka :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no i koncowka zagla to A :) A4 :)i pod spodem oooo :D jest gitez :D Mariowi sie chyba nie spodobalo :P[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:59_________________________________________________zastanawiam sie jakby wywalic flage z czobka :mysli: :mysli: :mysli:

podoba podoba :good: :good: :good: :> :> :>[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________w sumie bez flagi też by było chyba dobrze :mysli: :mysli:

Opublikowano

ta wkomponowana literka A jest malo widoczna i bandere (flage) bym odwrócił

Opublikowano
  • Autor

hmm zrobie pozniej odwrocona i bez a co do literki a to tylko tutaj tak wyglada na wektorze bez efektu chromu jest ladnie :)

Opublikowano

:good: ale flaga chyba musi być[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:12_________________________________________________Dziś dostałem takiego maila-jakaś akcja protestacyjna :naughty:

Temat: AKCJA PROTESTACYJNA - PALIWA

> >

> > Do wszystkich kierowcow. Bardzo dobry pomysl. (koniecznie przeczytaj

> > do konca!)

> > Ceny paliwa poszybowaly w gorę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za

> > litr, a potem moze i więcej. Ponizsza propozycja ma znacznie więcej

> > sensu niz kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", ktore

> > przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw smiali się

> > jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuowac akcji krzywdząc

> > samych siebie rezygnując calkowicie z zakupu paliwa. Bylo to bardziej

> > niekorzystne dla nas niz problem dla nich.

> >

> > Ale mysląc o tamtym pomysle powstala idea, ktora moze przyniesc

> > rzeczywiste korzysci. Przeczytaj proszę i przylącz się! Przy cenach

> > paliw rosnących kazdego dnia my konsumenci musimy podjąc akcję.

> > Jedynym sposobem abysmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dol jest

> > trafienie kogos w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I mozemy

> > zrobic to BEZ narazania się na niewygody.

> >

> > Oto pomysl:

> > Do konca biezącego roku NIE KUPUJMY ZADNYCH PALIW od dwoch

> > największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jesli nie będą sprzedawaly

> > paliwa, będą zmuszone do obnizenia ceny. Jesli one obnizą ceny, inne

> > firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąc efekt

> > musimy pozbawic te dwie firmy milionow klientow. Wbrew pozorom jest to

> > calkiem latwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy

> > do milionow.

> >

> > Wysylam tę wiadomosc do 30 osob. Jesli kazda z nich wysle ją do

> > kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i kazda następna do kolejnych 10

> > i tak dalej to juz w szostej kolejce wiadomosc ta dotrze do 3 milionow

> > ludzi. Jesli kazda z nich wysle do kolejnych 10... Wszystko, co nalezy

> > zrobic to wyslac tę wiadomosc do 10 znajomych osob i nie kupowac

> > paliwa na stacjach BP i STATOIL.

> >

> > To jest ogolnoswiatowa akcja. Ile to potrwa? Jesli kazdy, kto otrzyma

> > tę wiadomosc przesle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionow

> > konsumentow w ciągu 8 dni!

> > Zalozę się, ze nie sądziles, ze masz taki potencjal, prawda? W

> > grupie sila i nawet najgrubsza galąz zlamie się, jesli spadnie na nią

> > wystarczająco duza ilosc niezmiernie lekkich platkow sniegu.

> >

> >

> > Jesli uwazasz, ze ta akcja ma sens przeslij dalej tę wiadomosc.

> > WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WROCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU

> > (ok.3, 5 PLN /litr). Razem mozemy to zrobic. Przeslij tę wiadomosc nie

> > kupuj paliwa na BP i STATOIL.

> > Kupuj na wszystkich innych tylko nie na od tych dwoch producentow

Opublikowano
  • Autor

spoko ja jestem za i tak kupuje tylko na shelu :P

Opublikowano

Wszystkim wjeżdzającym do BT życzę udanej podróży i dobrej zabawy ;):good: :good: :good:

Opublikowano

Kimi,Bart,Miski :decayed: milej zabawy i dobrze nas tam reprezentujcie :decayed::drunk:

Opublikowano

podlaczam sie bawcie sie dobrze, reprezentujcie lodz jak nalezy czyli.... nie zasypiajcie po godzinie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.