Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

eee spoko Mario nie ma stresu :) kiedys tam pytalem :) a mysle ze by mi sie to przydalo bo chce to ogarnac :)

z allegro czy jak to zamawiales ?? w sobote da rade moze gdzies podjechac czy cos jakos ??

ja te uszczelki zamawiałem u chłopaków w aso i niestety nie mieli chyba wszystkich na stanie jak dobrze pamiętam więc coś tam czekałem jutro dam ci konkret odpowiedź ;( obiecuję :notworthy: :notworthy:

Jak coś to odstąpię ci swoje a ja sam zamówię :wink4: :wink4:

hehehhe nie przesadzaj :) ja pewnie i tak nie zrobie tego w sobote teraz :)

na spokojnie dasz znac jakby sie udalo jak z cena wszystkiego i najwyzej ladnie Cie poprosze zebys zamowil

:)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co wyście się tak uczepili tego egr-a :mysli:

Opublikowano
  • Autor

co wyście się tak uczepili tego egr-a :mysli:

bo to jest lek na cale zlo :D

nie no ostatnio kumplowi zrobili u mechanika czyszczenie plus czyszczenie turbo i jeszcze cos tam i kurde jak wsiadlem

to sie orypalem jak ciagnie teraz dopiero chodzi ladnie ten silnik roznica byla ogromna powaznie mowie :)

nie mowie ze czyszczenie samego egra cos ta ale sprawdzic mozna a obstawiam ze u mnie bedzie syf jak c**j :)

Opublikowano

nie dziala mi irc :([br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________o dziala

Opublikowano

Seba pokaż BS003

Opublikowano
  • Autor

Seba pokaż BS003

?? :mysli: ??

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

Właśnie powróciłem od B4rt4sa i mam rozpóreczkę :dance: :dance:

100_8809.jpg

Dobra robota :good: :good: :good: :good:

Jutro ją psiknę na żółto lub czerwono (decyzja jeszcze nie zapadła) - i zamontuję do Ady.

No właśnie, mam zagwozdkę teraz.

Będę zakładał do Ady sprężyny i amortyzatory MTS-a, gdzie sprężyny są czerwone, a amortyzatory żółte.

Wygląda to tak:

MTS_KIT_A4_B5.jpg

Chciałbym, aby wszystkie elementy w Adzie, które będę wymieniał/zakładał i przy okazji lakierował (rozpórki, zaciski hamulcowe itp.) miały jednakowy kolor, jeden z tych dwóch.

Żółty, czy czerwony? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

dla mnie i tak sie moze zetrzec wiec .... zolty :gwizdanie:

Opublikowano

Szamek, ja też po zachorowałem na S4 po wizycie u moskala :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________

dla mnie i tak sie moze zetrzec wiec .... zolty :gwizdanie:

Hmmm, no też stawiałbym na żółty, ale poczekam jeszcze ne opinię innych.

Czyli na razie mamy 2:0 dla żółtego :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tylko czerwony

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________

Seba pokaż BS003

?? :mysli: ??

Basic Setting gr. 003

Opublikowano
  • Autor

tylko czerwony

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________

Seba pokaż BS003

?? :mysli: ??

Basic Setting gr. 003

chyba nie kumam :embarrassed: ;(

hmm czy to dotyczy logow ?? jesli tak to zrobimy je w niedziele na spocie

Opublikowano

dobrze kombinujesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

heheh no tyle to skumalem z angielskiego :) podstawowe ustawienia grupy 3 ;):P

w niedziele zrobimy to wstawie i sie pomysli jak cos bedzie widac :)

Opublikowano

bez sensu jest coś grzebać jak nie wiadomo gdzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie no jasna sprawa najpierw logi pewnie ze tak :)

Opublikowano

bez sensu jest coś grzebać jak nie wiadomo gdzie :wink4:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Kimiasz a moze sie spikniemy albo Luk w sobote jakos i zrobimy logi ?? to bedzie o czym gadac na niedziele :)

Opublikowano

Kimiasz a moze sie spikniemy albo Luk w sobote jakos i zrobimy logi ?? to bedzie o czym gadac na niedziele :)

Można pomyśleć, ale ja będę dostępny dopiero po południu, bo Iza ma szkołę :(

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 23:43_________________________________________________

2:1 dla żółtego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to ja Ci nie pomoge ja bym bral ogien :) czerwony :D

po poludniu mozemy sie ustawic tylko musisz mi powiedziec konkretnie ktora godzinka :)

Opublikowano

no to ja Ci nie pomoge ja bym bral ogien :) czerwony :D

po poludniu mozemy sie ustawic tylko musisz mi powiedziec konkretnie ktora godzinka :)

czerwony 2:2 żółty - mamy remis :D

rkwon, będę wolny w sobotę od 16, będziemy yn tacz :wink4: :wink4: :wink4:

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 00:03_________________________________________________

Spadam do wyrka, bo mi oczka już lecą, dobrej nocki :papa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.