Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no :wink4: to niektórzy mają już weekend :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :> :> :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no :wink4: to niektórzy mają już weekend :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :> :> :>

elegancko no ja jeszcze chwilke :D

Kamil otwor na 40 cm srednicy glosnik???

Opublikowano

ale w tej szkole nudy idzie oszalec[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:11_________________________________________________dzwonili do mnie z idzczaka przyszla czesc juz i beda robic :) jak jutro sie wyrobie i wroce z warszawy to odbiore furmanke

Opublikowano

ale w tej szkole nudy idzie oszalec[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:11_________________________________________________dzwonili do mnie z idzczaka przyszla czesc juz i beda robic :) jak jutro sie wyrobie i wroce z warszawy to odbiore furmanke

to może podlecisz w Niedzielę na spocik :good: :good: :good:

tylko powolutku :decayed: :decayed: :decayed::cicho: :cicho: :cicho:

Opublikowano

no jak mi sie uda odebrac w sobote to podjade i oczywiscie ze powolutku to nie skoda ze mozna ja tyrac z moja furmanka jak z dzieckiem bede sie teraz obchodzil

Opublikowano

Ojciec mi kupil skrzynke z 40cm otworem na glosnik eh...

Naszczescie w zestawie jest glosnik ale napewno kiepski

To kiedy robimy dyskotekę w lesie.... ja już dwie butelki plastikowe mam... :kox:

Opublikowano

tak średnica głośnika 40 cm :P skrzynia z bass reflexem

cena za skrzynie z głośnikiem 100 zł :D jak za taką cenę to gra za***iście

ale jak na bass to gra średnio :P

w poniedziałek ten koles ze sklepu powiedział że inny głośnik mi przywiezie

najgorsze że nigdzie w necie nei ma takich dużych głośników :P

stara skrzynia z głośnikiem bądź na części jest aktualnie na sprzedaż:P

Opublikowano

zgadza się.... dzieciaki są za***iste :good:

Opublikowano

qwa ale wieje :confused4:

Opublikowano

qwa ale wieje :confused4:

jak bylem :pali: na balkonie myslelm ze mnie k**wa porwie :kox:
Opublikowano

:polew:

i został by pierwiastek z klyska :D[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:25_________________________________________________bez jaj ale trochę daje po rajtkach :wink4:

Opublikowano

tego jeszcze nie było...podryw "na VAG'a".....hahahaha

Już to sobie wyobrażam....

"hej, dziewczyno... Zrobię Ci pełną diagnostykę przyrządem serwisowym...Zacznijmy od zawieszenia i przepustnicy, a potem ogarniemy kolektor ssący i sprawdzimy, jak turbo ładuje" :polew:

DJ ogarniaj te wyobraźnie, bo pomyśle żeś niedopieszczony :cool1:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________

:polew:

i został by pierwiastek z klyska :D[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:25_________________________________________________bez jaj ale trochę daje po rajtkach :wink4:

mi zaraz antena polsatu pofrunie w sina dal............. :kox:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

No i będzie czarny półmacik :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

No i będzie czarny półmacik :wink4: :wink4: :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Kamil i Kimi - 6.45 i 7.22 :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

spać nie możecie chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Tak w ogóle to :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dzień doberek wszystkim :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Mario ja wczoraj zasnąłem w ubraniu o 20 i obudziłem się o 7 rano dopiero :D

Czyli spałem 11 godzin :shocked:

Opublikowano

Mario ja wczoraj zasnąłem w ubraniu o 20 i obudziłem się o 7 rano dopiero :D

Czyli spałem 11 godzin :shocked:

heheheh to faktycznie już bym klikał od 7.00 :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Jak tam jutro :mysli: startujesz ??????

Opublikowano

Mario ja wczoraj zasnąłem w ubraniu o 20 i obudziłem się o 7 rano dopiero :D

Czyli spałem 11 godzin :shocked:

heheheh to faktycznie już bym klikał od 7.00 :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Jak tam jutro :mysli: startujesz ??????

No jasne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zaraz będę pryskał rozpórkę i po południu ją montuję :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak chcesz to możesz podjechać do mnie na montaż chyba że masz gdzieś jakieś miejsce lub wygodną technikę :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.