Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

chłopaki nie weszliście na driniaska.......... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:..............

heh no ja nie moglem :( Bartek tez jeszcze gdzies tam smignal takze :/ innym razem :) co sie odwlecze to nie uciecze :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197863.new#new

tu jest watek zobaczymy :) co z tego wyjdzie :) mnie osobiscie te logi za wiele nie mowia poza tym ze sobie przeczytam to co jest po angolsku ;)

http://vaglog.rtnet.pl/

i co tam za darmoszke tak po prostu robia diagnoze ??

Opublikowano

logi zapodaj by można to było wygodniej przeglądać...

Opublikowano
  • Autor

acha

ok :P

Opublikowano

gdzie jutro zbiorka :>

no właśnie :mysli: :mysli: Kamil-Teo chyba tam gdzie zawsze czyli Real, ale niech się inni wypowiedzą :wink4: :wink4:

Opublikowano

REAL o 18 jest ok :good: :good:

Tak optymalnie :D

Opublikowano

Halo Panowie gdzie jutro :?: :?: :?:

Opublikowano

no wlasnie dlatego pytam bo wiem ze macie duzo pomysłów :P

jezu jak mnie ten moj nick denerwuje <lol2>

Zrobie sobie nick Panda<lol2>

Opublikowano

REAL o 18 jest ok :good: :good:

Tak optymalnie :D

eeeeeeehhhhh :wallbash: Kimi szybszy od szybkości :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:42_________________________________________________Kamil ale zrób Panda-teo tak dla rozpoznania :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no bardzo zabawne <lol2> ale jednym sposobem to zarejestrowanie się na nowo ?? czy ma ktoś tutaj taką moc by zmienić nick bez usuwania profilu ??

Opublikowano

no bardzo zabawne <lol2> ale jednym sposobem to zarejestrowanie się na nowo ?? czy ma ktoś tutaj taką moc by zmienić nick bez usuwania profilu ??

Napisz do moderatorów

Opublikowano

no bardzo zabawne <lol2> ale jednym sposobem to zarejestrowanie się na nowo ?? czy ma ktoś tutaj taką moc by zmienić nick bez usuwania profilu ??

smarnij PW do Hugo coś ci zapewne odpowie :wink4: :wink4:

Opublikowano

no bardzo zabawne <lol2> ale jednym sposobem to zarejestrowanie się na nowo ?? czy ma ktoś tutaj taką moc by zmienić nick bez usuwania profilu ??

smarnij PW do Hugo coś ci zapewne odpowie :wink4: :wink4:

Napisz, że jesteś z LDZ Bandy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pany co z tym zrobić - od czego to jest zależne ??????????

Kimi ty już znasz temat :wink4: :wink4:

To jest z konta Kasi, jak ja piszę to nie mam weryfikacji :confused4:

weryfikacja.png

Opublikowano

chyba to wlasnie do niego smarnołem :D

Czyli jutro real :D widze się chłopaki stęsknili za deawoo team <lol2>

Opublikowano
  • Autor

pany co z tym zrobić - od czego to jest zależne ??????????

Kimi ty już znasz temat :wink4: :wink4:

To jest z konta Kasi, jak ja piszę to nie mam weryfikacji :confused4:

weryfikacja.png

o kurde ale jaja :)

nie widzialem czegos takiego :) hmm

:mysli:

Opublikowano

Seba a nie kojarzysz jak zaczynałeś działać na forum to nie miałeś czegoś takiego, myślę że może to mieć związek z ilością postów tj wiadomości - Kasia ma aż 1 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:55_________________________________________________Chociaż ja chyba nie miałem :no: :no: :no: :no: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pany co z tym zrobić - od czego to jest zależne ??????????

Kimi ty już znasz temat :wink4: :wink4:

To jest z konta Kasi, jak ja piszę to nie mam weryfikacji :confused4:

weryfikacja.png

też tak kiedyś miałem że mimo dobrego wpisywania nie chciało przepuścić:P

sposób nie znalazłem na to :P wyłączyłem kompa i rano już na następny dzień działało :P

a jak chodzi o fakt ze trzeba wogóle weryfikować to juz wogóle nie mam pojęcia ja nigdy nie miałem takiego przypadku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.