Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema Tomek jak tam autko odebrales :wink4:

Siema odebrane dostalem 4 nowe opony zimowe, mate do bagaznika i dywaniki welurowe nie ma to tamto :D

leeeeeeeeeeeee ja bym wzial choinke o zapachu kokosowym do malucha :polew: :polew: :polew::decayed::wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Tomek jak tam autko odebrales :wink4:

Siema odebrane dostalem 4 nowe opony zimowe, mate do bagaznika i dywaniki welurowe nie ma to tamto :D

u to nabogato :naughty:
Opublikowano

ale i tak nie polecam ich chyba ze jakimus wrogowi :P

Opublikowano
  • Autor

ale i tak nie polecam ich chyba ze jakimus wrogowi :P

:decayed::kox:

Opublikowano

ale i tak nie polecam ich chyba ze jakimus wrogowi :P

:decayed::kox:

:D
Opublikowano

Czyli raczej nie ma co liczyć na kostium Ewy ;( ;( ;( ;(

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panton :D ogarniam juz troszke aplikacje do montazu takze dobrze wrozy :D

kamerke bede mial ale mysle ze pomajowce cos skrecimy dopiero bo to swieta to majowka

czasu nie bedzie :) ale co sie odwlecze to nie uciecze :D [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 21:55_________________________________________________

Czyli raczej nie ma co liczyć na kostium Ewy ;( ;( ;( ;(

:decayed:

teraz sa modne eko kostiumy

tylko ponczoszki i czerwone szpile :D :D :D:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

_________________________________________________

Czyli raczej nie ma co liczyć na kostium Ewy ;( ;( ;( ;(

:decayed:

teraz sa modne eko kostiumy

tylko ponczoszki i czerwone szpile :D :D :D:evil: :evil: :evil:

biodegradalny :naughty: po paru minetkach znika :kox:
Opublikowano
  • Autor

poprosze na pw nr tel do wszystkich ktorych jeszcze nie mam :D[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 22:07_________________________________________________Kimi moze byc jestem za :good:

Opublikowano

A ja się ładnie pożegnam i życzę miłej nocy wszystkim :papa:

Opublikowano
:hi: co to za sms od Seby :kox:
Opublikowano
  • Autor

:hi: co to za sms od Seby :kox:

nie wiem o co chodzi ale dzieki za stooooowke :D:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kierwa mi sciagnelo.... Seba... tlumacz sie :confused4:

Opublikowano

kierwa mi sciagnelo.... Seba... tlumacz sie :confused4:

mamy tutaj hakera sciaga ludziom z abonamentu po 100 PLN :kox:
Opublikowano

ale i tak nie polecam ich chyba ze jakimus wrogowi :P

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

kierwa mi sciagnelo.... Seba... tlumacz sie :confused4:

zycie :D :D :D

Opublikowano

1 złoty = 1 sandał

Opublikowano

Panton :D ogarniam juz troszke aplikacje do montazu takze dobrze wrozy :D

kamerke bede mial ale mysle ze pomajowce cos skrecimy dopiero bo to swieta to majowka

czasu nie bedzie :) ale co sie odwlecze to nie uciecze :D

nom dobrze, że pamiętasz o temacie bo w ŁDZ Banda jest to poważna luka.... brak video.... a ja dzisiaj szybkę wymieniłem więc furkę wywoskuję i możemy robić content :kox:

Opublikowano

Panton :D ogarniam juz troszke aplikacje do montazu takze dobrze wrozy :D

kamerke bede mial ale mysle ze pomajowce cos skrecimy dopiero bo to swieta to majowka

czasu nie bedzie :) ale co sie odwlecze to nie uciecze :D

nom dobrze, że pamiętasz o temacie bo w ŁDZ Banda jest to poważna luka.... brak video.... a ja dzisiaj szybkę wymieniłem więc furkę wywoskuję i możemy robić content :kox:

ja jutro jade wymieniac
Opublikowano

powinieneś się zamknąć w 370-380 zł. Szyba Pilkingtona ~250 zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.