Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Kamil-Teo, no podpis w stopce zobowiązuje - jeszcze do tego "Tuby ryk, felgi blask, pozostaje tylko wcisnąć gaz" powinieneś dopisać " i laska zaraz orgazm ma" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na radio z dvd :P kazda na to leci:P

Ja po to rezam bluetooth'a :polew:

Opublikowano

Kolega opowiada koledze:

- Byłem u lekarza i poprosiłem o syrop od kaszlu, a on dał mi nie wiem czemu środek na rozwolnienie.

- Zażyłeś ten środek?

- Zażyłem.

- I co, kaszlesz?

- Nie mam odwagi...

Opublikowano
  • Autor

Kolega opowiada koledze:

- Byłem u lekarza i poprosiłem o syrop od kaszlu, a on dał mi nie wiem czemu środek na rozwolnienie.

- Zażyłeś ten środek?

- Zażyłem.

- I co, kaszlesz?

- Nie mam odwagi...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co mają wspólnego UFO i inteligentna blondynka?

- Ciągle o nich słyszysz, ale nigdy nie widziałeś.

:> :>

Opublikowano

z wieciera :hi:

No i wyrezaliśmy krzyśkowe tuleje w tylnej belce;) Nawet filmik jest :decayed: Wstawię później :>

potwierdzam tuleje wyrezane :good: ściągacz wytoczony :good:

dzięki DJ :notworthy:

Opublikowano

Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze:

- Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował!

Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi:

- Chyba ku*** w koszyk...

Opublikowano
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

DJ, szacun, jaka narracja, normalnie jak Lucjan Szałajski :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:D

Opublikowano

Kimi nie Szałajski tylko Szołajski

Ale fakt narrator :good: :good:

Opublikowano

Krzysiu sobie przypomniał stare czasy i warsztaty tokarskie, a ja, który znał to tylko z punktu obserwatora, też sobie trochę potoczyłem;] Przyrząd dał radę, a to najważniejsze :decayed:

Opublikowano

zgadza się ważne ze daliśmy rade a tuleje wychodziły i wchodziły jak w masełko :wink4:

Opublikowano

Krzysiu sobie przypomniał stare czasy i warsztaty tokarskie, a ja, który znał to tylko z punktu obserwatora, też sobie trochę potoczyłem;] Przyrząd dał radę, a to najważniejsze :decayed:

elegancko jednym słowem..... :oklaski:

Opublikowano

Mariusz juz wszystkim powiedzialem ze pracujesz dla idczaka i ze z mojego auta polowe czesci zabrales :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________ide meczyk obejrzec

Opublikowano

ja się tam uczę :wink4:

Opublikowano

ja widze Dj ze musze teraz ja przyjechac i znajdziesz mi wycieki oleju :polew:

Opublikowano

Mariusz juz wszystkim powiedzialem ze pracujesz dla idczaka i ze z mojego auta polowe czesci zabrales :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________ide meczyk obejrzec

:mysli: :mysli: :mysli::cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

ja widze Dj ze musze teraz ja przyjechac i znajdziesz mi wycieki oleju :polew:

Podpowiem Ci... Szukaj w przegrodzie silnika. Ten trop wydaje się być słuszny :polew:

Opublikowano

Mariusz juz wszystkim powiedzialem ze pracujesz dla idczaka i ze z mojego auta polowe czesci zabrales :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________ide meczyk obejrzec

:mysli: :mysli: :mysli::cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :disgust: :disgust: :disgust:

chodzi mi o to ze kolo idczaka Cie spotkalem :) i sobie zartuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.