Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

albo jakiegoś USB by pena podłączyć :naughty:

no ale to musi byc jakis przetwornik dzwieku ktory odczyta mp3 a sam concert 2 nie da rady chyba tego zrobic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja się na przetwornikach nie znam ale temat jest ciekawy i stawia wyzwanie DJ-owi :naughty:

a my liczymy na niego :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 00:18_________________________________________________ewentualnie coś podobnego wyrezać http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-vw-audi-skoda-mp3-jakosc-cd-i1550262871.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no pewnie to az tak skomplikowane byc nie musi bo to to jak na moj gust bubel jakis wart 30 zl nie 300 :)

potrzebaby dostac sie do wejsca audio w radiu i wyjsc jackiem z odtwarzacza jakos do radia heh to tak na logike :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mnie się wydaje ze jak ktoś w tym siedzi to moze takie pudełeczko wyrezac bez problemu :cool1:

no a nasz DJ jest w tych sprawach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no mysle ze temat do zglebienia bo w sumie mam jakis stary odtwarzacz mp3 ktory moglbym zaadaptowac do auta :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 00:43_________________________________________________nie spac zwiedzac :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 01:19_________________________________________________nie no nie mowcie ze sam tu bede siedzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze na chwilę wpadłem i tak czytam, coście wymyślili;p Temat jest do obczajenia, ale: albo robi się na jacka taką machinę, że jak podpinamy, to cokolwiek by nie grało (radio, cd) jest automatycznie odpinane i leci nam mp3 z playera z zachowaniem możliwości regulacji dźwięku, albo opcja nr 2 full madafaka wygodny emulator, który niestety trzeba kupić i kosztuje sporo. To, co wkleiliście powyżej, niestety nie takim prostym kawałkiem płytki - sama elektronika nie stanowi problemu, ale program, który "gada z radiem" to już wyzwanie;p Jeden koleś na elektrodzie robił coś podobnego, więc jakby była możliwość sterowania playera z radia i jego interpretacji jako zewnętrzna zmieniarka, byłoby bardzo miło;] Postaram się wykminić coś w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh a mnie tam by usytysfakcjonowala sama mozliwosc zapiecia odtwarzacza :D i tyle :P wiadomo fajnie jakby sie dalo sterowac z poziomu radia

ale obczajanie playlisty w odtwarzaczu jak dla mnie super sprawa :D takze nie jestem wymagajacy :) wazne zeby dzialalo :):D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko chetnie mozemy u mnie przetestowac :) nie wiem jak z jakoscia dzwieku przez jacka ale moze ... :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 02:18_________________________________________________spokojnej nocki Bartku :)[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 02:18_________________________________________________Komentator meczu piłki nożnej w radio:

- Rodriguez podbiega do bramki... Uderza! Znów uderza! I znów! I jeszcze raz! No... Takiego wpierdolu to bramkarz już dawno nie dostał...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 02:19_________________________________________________no dobra czyli juz zostalem sam bankowo :D bo znajac zycie Panton czyli nasz Ćma zaraz po mnie :D odrabia caly tydzien :D

tak czy siak :D postaram sie skrecic kamerke na nastepy tydzien Luk :D pucuj auto :D w sobote mysle sie cos nakreci

jak pogoda pozowli :D ::D :D juz sie doczekac nie moge :P:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ooo, takie podłączenie analogowe odtwarzacza mp3 do radia to byłby kox :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhyh no to i ja wlasnie wstalem :P [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 11:25_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko Ziomy :decayed: :decayed: :hi: :hi:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 11:54_________________________________________________No i jak tam dzisiaj :?: spocimy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...