Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sebek, czuję, że będzie miazga, jak się do tego przyłożymy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:14_________________________________________________A "60 sekund" wymiata :good: :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

świetne te ujęcia... jak takie nakręcimy, to cała Polska pozazdrości :decayed:

ale nie warszawka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

świetne te ujęcia... jak takie nakręcimy, to cała Polska pozazdrości :decayed:

i o to chodzi :) trzeba sie czym wyroznic a z tego co przegladalem to zadne miasto nie ma jakichs tam wypasow wiec moze warto :D

Opublikowano

tylko ze trzeba by wyskoczyc na takie zdjecia na autostrade :polew:

Opublikowano
  • Autor

świetne te ujęcia... jak takie nakręcimy, to cała Polska pozazdrości :decayed:

ale nie warszawka :gwizdanie:

oj tam pokaz mi na forum jakies fajne filmy z mazowieckiego

na naszym forum mowie :)

mysle ze damy rade tylko trzeba z jajem podejsc do tematu i tyle :)

mamy pozatym pare aut ktore nie dosc ze wygladaja to jeszcze jezdza :)

Opublikowano

świetne te ujęcia... jak takie nakręcimy, to cała Polska pozazdrości :decayed:

i o to chodzi :) trzeba sie czym wyroznic a z tego co przegladalem to zadne miasto nie ma jakichs tam wypasow wiec moze warto :D

Warto warto, będzie pamiątka na całe życie :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

tylko ze trzeba by wyskoczyc na takie zdjecia na autostrade :polew:

w cale nie kwestia aranzacji i ujec :) a mysle ze ulica za m1 wystarczy w zupelnosci jak nie to jest wlokniarzy :D pozatym to ma byc lodzki

filmik wiesz ldz banda :D wiec moga sie gdzie przewinac akcenty typowo lodzki typu lodz fabryczna napis nad dworcem :) plac wolnosci

hala sportowa i inne jes ttego troche :)

Opublikowano

Chciałem dzisiaj wpaść na spota ale niestety nie dałem rady :( Mam nadzieję, że na następny się pojawię bez problemów :good:

Opublikowano
  • Autor

świetne te ujęcia... jak takie nakręcimy, to cała Polska pozazdrości :decayed:

i o to chodzi :) trzeba sie czym wyroznic a z tego co przegladalem to zadne miasto nie ma jakichs tam wypasow wiec moze warto :D

Warto warto, będzie pamiątka na całe życie :good: :good: :good:

to raz a dwa ze to sie bedzie potem samo nakrecac bo jesli pierwszy wyjscie to pozniej wszysyc beda mieli zajawke :D

Opublikowano
  • Autor

Chciałem dzisiaj wpaść na spota ale niestety nie dałem rady :( Mam nadzieję, że na następny się pojawię bez problemów :good:

zapraszamy pewnie w sobote bedzie krecone do telewizji :P

Opublikowano

bo oni występują w tym materiale :wink4:

Opublikowano
  • Autor

postarajcie sobie wyobrazic film z ujeciami z muczyczka ktora zapodajecie :D

DJ u mnie to nie bangla nie ma dzwieku :/ hmmmm

Opublikowano

dj.... lubie.... widac ze grasz badz grales na dyskotekach...moje klimaty :0[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:23_________________________________________________Drag on - Tell your friends to na prezentacje na postoju :) nawet fajny kawalek

Opublikowano

postarajcie sobie wyobrazic film z ujeciami z muczyczka ktora zapodajecie :D

DJ u mnie to nie bangla nie ma dzwieku :/ hmmmm

To powinno działać

Opublikowano

sunrise sie przypomina :polew:

Opublikowano

Będzie hicior kurna, jak nic :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobra Pany ja spadam real wzywa znowu jutro narazie

Opublikowano

wrzucam ostatni kawałek, który był kiedyś wyłącznie dla najwierniejszych imprezowiczów :decayed:

Seba - sam posłuchasz, który moment ewentualnie najlepiej się udaje do filmu;D Wiem, że zczaisz, o co chodzi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.