Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jezdem :D zaraz lukam na video zobaczymy co wyszlo :)

lacznie 6 gb materialu 25 plikow :D okolo 50 min materialu :)

kontent jest konkretny.... dobrze to obrobić i zmontować (z dobrą muzą w tle) i filmik będzie w ...... :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jezdem :D zaraz lukam na video zobaczymy co wyszlo :)

lacznie 6 gb materialu 25 plikow :D okolo 50 min materialu :)

kontent jest konkretny.... dobrze to obrobić i zmontować (z dobrą muzą w tle) i filmik będzie w ...... :naughty::kox:

:naughty: :naughty: :naughty::cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurde hyh powiem wam ze kiepscizna :P jednak jak sie nei widzi tego co sie nagrywa to jest c**jnia :)

a to za wysoko a to za nisko a to scina cos :/ slabo kurde :/ nie wspomne o tym ze widac jak mi sie lapa telepie

kurde wkurzylem sie :P;) kilka jakichs tam sie moze znajdzie ale ogolnie slabo

chociaz kurde moze mialem za duze wyobrazenia po wagenwerks moze dlatego

i cos z jakoscia jeszcze zjebalem :/ ehh kurde

no nic pierwsze koty za ploty jak to sie mowi :)

Opublikowano

z takiego kontentu na pewno zmontuje się coś fajnego...10 minutowego.... :good:

Opublikowano
  • Autor

10 minut hehehehe wiesz ile to roboty ?? ;) heeheheh zakladalem tak ze 3 ;) dluzsze beda nudne tak mi sie wydaje

Opublikowano

wiem wiem ile to siedzenia .... :D

Opublikowano
  • Autor

napewno trzeba skolowac inny sprzet taki normalny kamerke full hd cos z wizjerem bo z tym kurde nie zwojujemy jak sie nie widzi tego co kreci ;/

albo aparat jakis z filmami hull hd :/

Opublikowano

rkwon coś tam wykręcisz może z 2 minuty z tego. wierzymy.

co jak co. ale spot był giga dla mnie. tutaj postać. tu przejazd. to się pobawić.

myślę, że częściej taka forma powinna być, niż tylko to wystawanie na realu. :good:

Opublikowano

smiej sie moja popierdolka ma full hd

Opublikowano
  • Autor

zerknijcie tak to wyglada

to

Opublikowano

dasz filtry. muze. dobre przejścia. slow motion gdzie trzeba i przyspieszenie i będzie git.

i tak to co robisz jest mistorzstwem dla nas! :cool1:

Opublikowano

ale Kimi wpadl w dziure to az wystrzelil z niej :polew:

Opublikowano

dotarł :hi:

o widzę że jest jakiś podgląd materiału :naughty:

Opublikowano

Seba jest naprawdę gitez majonez :good:

Jak wyszedł przejazd po Politechniki :?: :?: :?:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:22_________________________________________________Na pewno obrobisz to wszystko odpowiednio :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wierzymy w ciebie Ziomalu :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:26_________________________________________________spocik pierwsza klasa :decayed:
Opublikowano
  • Autor

zaraz cos podesle hehehehe :D [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:33_________________________________________________kompresuje sie dajcie z 15 minut :) hyh no moze sie cos posklada jednak :) filtry czynia cuda :) no ale nie wszystko da sie naprawic :P ale powalczymy :D

chyba skocze po browary i bede siedzial i robil :P hehhe

Opublikowano

Seba wierzymy w ciebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no moze ze 38 minut :P heh kurde dluuuugo :) no ale nie przyspiesze :/

Opublikowano

zaraz cos podesle hehehehe :D [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:33_________________________________________________kompresuje sie dajcie z 15 minut :) hyh no moze sie cos posklada jednak :) filtry czynia cuda :) no ale nie wszystko da sie naprawic :P ale powalczymy :D

chyba skocze po browary i bede siedzial i robil :P hehhe

:> :> :> :oklaski: :oklaski: :oklaski: ambicja przede wszystkim :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe :wink4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:41_________________________________________________i szybka w dol musi isc :D :D :D :D :> :> :>

Comp 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.