Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

siema moze spotkajmy sie pod samolotem bedzie juz jedna miejscowka :) na 14 a wogole to dolecialem i zbieram sie po kamerke :D

takze odezwe sie pooooozno albo jutro dopiero :P tzn pewnie i tak jutro tylko nei wiem czy po 00 czy juz jutro kolo poludnia :P[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________no dobra to bujam po sprzecicho pozdro Bandziory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

z wieczora :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________furmanki umyte :?: porządki świąteczne zrobione :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Bandziory :D

Z eu też może być członek :embarrassed:

Witam Bruno_74 :hi: :hi: :hi: :hi:

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi z tym "eu", ale generalnie jesteśmy otwarci na nowych Kolegów, więc wpadaj :good: :good: :good:

Kurde, B6 benzyna i to 1.8T, i na dodatek w sedanie, wreszcie normalny furak, a nie kolejny B6/B7 Avant w dizlu znowu :sick3:

Mario, Seba, Tomek, K4nu, Kamil-Teo i reszta od klekotów B6/B7 Avant - bez urazy, taki dżołk tylko :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pierdzioch: upsssssss :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:24_________________________________________________Kimi bo my jesteśmy z pl :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wy PL my Eu jeden h.....j. Nasłuchałem się tylko , że ponoć jakieś dziwne spięcia były dlatego pytam bo nie znam szczegółów. Więc kiedy ten spot i gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wy PL my Eu jeden h.....j. Nasłuchałem się tylko , że ponoć jakieś dziwne spięcia były dlatego pytam bo nie znam szczegółów. Więc kiedy ten spot i gdzie ?

Kurde nie ogarniam o co Ci chodzi :no: :no: :no:

O jakich spięciach Ty piszesz?

Osz kuuuuuuur...., już wiem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Chodzi o domenę .eu , tak? :cool1:

Jak dla mnie, to możesz być nawet z Audi A4 Klub Bangladesz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam tak ujebane auto ze hej :gwizdanie: i cos mi zaczelo skrzypiec jak by jakas gume o gume tarla :kwasny:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 23:39_________________________________________________postaram sie jutro zaleciec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema melduje :D

jestem i jest wypas :D jutro zapowiada sie zacnie :D

a co wam bede mowil :D bedzie dobrze :D zobaczycie :D Panowie pomysly :D

sam wszystkiego nie zalatwie co tyle glow to jedna nie oganie :D

mam sprzet i mozliwosci teraz zostaje nasza inwencja :D a bedzie dobrze wiem to :P

Mario jak nie ja poprowadze to moj kierowca tylko flachy nie przywoz :D heheheh bo nie zdaze :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :polew:

wlasnie otworzylem ostatnie piwko takze mysle ze na rano damy rade :P no i tyle chyba :D cos sie skreci

:D bedzie zacnie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze bedziesz :D mam nadzieje ze autko jest czyste

bo mam przyssawki wiec bedziemy krecic z ulicy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro rano wstaję o 7:00.... jadę na bezdotykową przemyć autko za garść żetonów... a później wosk..... i szmatka w ruch... :ad:

będzie lśnić jak z salonu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle bo nie ukrywam ze licze na Ciebie :) ja tez sowje umylem tez na bezdotytkowej lipa troche ale jest czysty ;)

spoko cos sie wyskrobie wazne zeby byly fajne ujecia a jeszcze dzis ogladalem ujecia z aut wiesz 105 stopni katu obiektywu

robi wraznenie rybiego oka :D z bliska oczywisice

kurde kozacko to wygla awidzisz przypomniales mi wlaczam kamere do pradu :P bateryjka sie musi naladowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...