Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

moje propozycje to :

samolot tu do zdjec iujec bede z bartkiem takze beda minimum dwa aparaty :)

m1 ok ale tylko prosta za m1 tam na uboczu ona do rondka dochodzi tam mozna by sie scignac z raz moze 2 wtedy zrobic ujecia z wyscigu z jednego auta potem z drugiego nie wiem kto z kim dobrze by bylo chyba jakies mocarne autka czyli panton mario remik bartek :naughty: :naughty: :naughty: nie wiem kto czym dysponuje :)

parking ikela oczywiscie tam sa fajne kolory jestem jak najbardziej za :D

parking silver screen jako opcja ;)

zaluje ze nie wpuszcza nas na fakore bo tam kurde to by dobrze bylo :D

chcialbym zrobic jakies ujecia lania wody na znaczek audi najlepiej u maria albo pantona :)

do tego nakrecic ujecie ruszania ze zrywka na jakims szutrze piachu cos zeby bylo widac drobinki :D

moze byc tez kolo lotniska jakos :)

hmm co jeszcze

tam na delu to nigdy nie bylem wiec nie wiem jak jest :)

moze na lodowej tez jest miejsce dluga prosta i pentelka mozna cos zrobic na szybkosci

napewno jakis przejazd z kamera na aucie obok pitrkowskiej :)

rondo na placu wolnsoci :D

wiecie zeby sie z lodzia kojarzylo im wiecej ujec tym lepiej najwyzej sie wywali wazne zeby bylo :D

karty beda wiec zapisywac mozna duuuuzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Seba

dokładnie kręcić ile wlezie - później się będzie przycinać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dostosuję się do Waszych pomysłów;) Jestem bardzo za :wink4: Mówiłem już kiedyś, że nienawidzę opla? Jeszcze bardziej nienawidzę opla...przed chwilą przyholowałem dziewczynę właściciela Astry II - posiadaczki Astry I. Rozrząd się zerwał. f*ck opel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - Ty widziałeś to padło - umarł. RIP. Raczej tego gówna nie będę rozbierał, chyba, że ktoś sprzeda głowicę za max 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje propozycje to :

samolot tu do zdjec iujec bede z bartkiem takze beda minimum dwa aparaty :)

m1 ok ale tylko prosta za m1 tam na uboczu ona do rondka dochodzi tam mozna by sie scignac z raz moze 2 wtedy zrobic ujecia z wyscigu z jednego auta potem z drugiego nie wiem kto z kim dobrze by bylo chyba jakies mocarne autka czyli panton mario remik bartek :naughty: :naughty: :naughty: nie wiem kto czym dysponuje :)

parking ikela oczywiscie tam sa fajne kolory jestem jak najbardziej za :D

parking silver screen jako opcja ;)

zaluje ze nie wpuszcza nas na fakore bo tam kurde to by dobrze bylo :D

chcialbym zrobic jakies ujecia lania wody na znaczek audi najlepiej u maria albo pantona :)

do tego nakrecic ujecie ruszania ze zrywka na jakims szutrze piachu cos zeby bylo widac drobinki :D

moze byc tez kolo lotniska jakos :)

hmm co jeszcze

tam na delu to nigdy nie bylem wiec nie wiem jak jest :)

moze na lodowej tez jest miejsce dluga prosta i pentelka mozna cos zrobic na szybkosci

napewno jakis przejazd z kamera na aucie obok pitrkowskiej :)

rondo na placu wolnsoci :D

wiecie zeby sie z lodzia kojarzylo im wiecej ujec tym lepiej najwyzej sie wywali wazne zeby bylo :D

karty beda wiec zapisywac mozna duuuuzo :D

no :good: fajne miejscówki tylko dobrze by było by dużo nie tracic na przemieszczaniu się między nimi :mysli: no i by paliwa mi nie brakło :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sluchajcie wszystko jest do ustalenia :) wiem na czym mi zalezy to co napisalem te z ujeciami :) to po prostu musi byc :D mam wizje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mistrz tworzy, to trzeba się podporządkować;D Bartas - jak chcesz wpadać, to uprzedź telefonem, bo jutro będę miał maaaaało czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no mowie ja jestem otwarty :D

moj wzor to wagenwerks :D i taki film chce :D mysle ze wszystkim sie podoba wiec dazmy razem do tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzcie

film 1

i

film 2

sa ujecia ktore spokojnie mozemy ogarnac sa mocowania sa statywy wiec mozna gorne ujecia tez robic

moze napiszcie czasowo ktore ujedzie sie podobaja i postaramy sie to zrobic ladnie :D[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________

...a potem do Cannes po Oskara :decayed:

spoko dla mnie wypas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking ikea :good:

samolot :good:

lotnisko :good:

dell myślę że lipa, nie chcemy być chyba kojarzeni z tymi co się w niedziele wieczorami tam ścigają co?

Mam pomysł :evil:wpierdo**y się na parking manufaktury :polew: :polew: :polew:będą ujęcia jak wiejemy przed ochrona albo policją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzcie oczami wyobrazni :) i wyobrazcie sobie swoje auta z takimi ujeciami ja wezme plyn do czysczenia silnika ktory dobrze daje rade

czyli np do ujecia silnika i zabudowy u maria mozna pocisnac wypucuje na glanc i bedzie wypas ujecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzcie

film 1

i

film 2

sa ujecia ktore spokojnie mozemy ogarnac sa mocowania sa statywy wiec mozna gorne ujecia tez robic

moze napiszcie czasowo ktore ujedzie sie podobaja i postaramy sie to zrobic ladnie :D[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________

...a potem do Cannes po Oskara :decayed:

spoko dla mnie wypas :D

no i gitara :good:

tylko trzeba obmyślić kolejność miejscówek by się za dużo w koło po mieście nie kręcić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking ikea :good:

samolot :good:

lotnisko :good:

dell myślę że lipa, nie chcemy być chyba kojarzeni z tymi co się w niedziele wieczorami tam ścigają co?

Mam pomysł :evil:wpierdo**y się na parking manufaktury :polew: :polew: :polew:będą ujęcia jak wiejemy przed ochrona albo policją :decayed:

ale ktory parking ?? :mysli:

bo kimiasz dal pomysl zeby wjechac na rynek ale nie ogarniemy zezwolenia w tak krotkim temrinie :/[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:57_________________________________________________

sprawdzcie

film 1

i

film 2

sa ujecia ktore spokojnie mozemy ogarnac sa mocowania sa statywy wiec mozna gorne ujecia tez robic

moze napiszcie czasowo ktore ujedzie sie podobaja i postaramy sie to zrobic ladnie :D[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________

...a potem do Cannes po Oskara :decayed:

spoko dla mnie wypas :D

no i gitara :good:

tylko trzeba obmyślić kolejność miejscówek by się za dużo w koło po mieście nie kręcić :decayed:

nom ergonomicznie i ekonomicznie bo ujecia to ja i tak poskladam obojetnie jak :)

byle po trasie jakos i najmniej spalic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Wagenwerks i AWOL wszytskie filmy są zacne. To jest też skowyrne Only Air[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________sory źle napisałem, miałem na myśli własnie rynek :evil:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:59_________________________________________________szkoda że nie mamy w łodzi jakiś tuneli, fajne by były przejazdy przez tunel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zabiles mnie teraz :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

no i to jest wzor do jakiego dazymy :D

masakra dla mnie moze nie mamy takich aut ale jak sie wymyje to bedzie co skrecic szacun frugodh

takie cos chcemy

miasto noca kurde wypas pomysl ale nie skrece tego ta kamera to jest kamera ekstremalna nie ma lampy nie ma nic

:wallbash: :wallbash: :wallbash: k**wa le mi pociekla slina na cos takiego jeszcze taki podklad daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamn :)[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:10_________________________________________________w warszawie sa ale nei bedziemy do warszawy leciec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...