Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi: :hi:

Ja dziś myłem 3 auta w rodzinie. 6h mi sie zeszło,ale efekt zadowalający... nikt na święta nie bedzie marudził,ze ma brudne auto

lukasera od kiedy my rodzina? :naughty: ale muszę chłopaka pochwalić, nieźle pucuje :decayed: :decayed: :decayed:

no to dla tych w temacie

mistrzostwo swiata jak dla mnie po prostu nic dodac nic ujac ...

musi byc w aucie ...

Seba :good: :good: :good:

oczywiście coś ode mnie w temacie :wink4:

GrubSon - Na szczycie (official video)

mogę też wpaść na spota? :decayed: :decayed: :decayed:

w końcu tryb awaryjny u mnie ogarnięty :banan::banan1::banan2:

a kto tam miał się z kimś ścigać? :mysli: ja mogę z jakimś AFN'em się spróbować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

Ja dziś myłem 3 auta w rodzinie. 6h mi sie zeszło,ale efekt zadowalający... nikt na święta nie bedzie marudził,ze ma brudne auto

lukasera od kiedy my rodzina? :naughty: ale muszę chłopaka pochwalić, nieźle pucuje :decayed: :decayed: :decayed:

no to dla tych w temacie

mistrzostwo swiata jak dla mnie po prostu nic dodac nic ujac ...

musi byc w aucie ...

Seba :good: :good: :good:

oczywiście coś ode mnie w temacie :wink4:

GrubSon - Na szczycie (official video)

mogę też wpaść na spota? :decayed: :decayed: :decayed:

w końcu tryb awaryjny u mnie ogarnięty :banan::banan1::banan2:

a kto tam miał się z kimś ścigać? :mysli: ja mogę z jakimś AFN'em się spróbować :wink4:

Grubson zawsze spoko :D jest w aucie oczywiscie :D

jasne ze wpadaj a co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w szkole pyta dzieci na czym śpią rodzice. Padają różne odpowiedzi:

- Na materacu - zgłasza się Kazio.

- Na tapczanie - mówi Zosia.

- Na wersalce - zgłasza się Marysia.

- Na sznurku - woła Jasio.

- Na sznurku??? Skąd Ci to przyszło do głowy? - pyta zdziwiona nauczycielka.

- Tak, odpowiada z rezonem Jasio - sam słyszałem jak mama mówiła do taty: - "Szybciej się spuszczaj, bo się spóźnisz do pracy".

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witka przedświątecznie :decayed: jak tam nastroje? malowanie jajów i masek ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 14:41_________________________________________________

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

Dzisiaj mieliśmy w pracy awarię prądu (w całej okolicy Rynku Bałuckiego) i o 15 Szefo nas puścił do domu :kox:

Nie ma to jak dobra awaria :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z popołudnia :hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 15:08_________________________________________________

Jak można to ja również chciałbym tak skromnie :dziura: zaproponować muzę do filmiku, który skręcimy już nie długo :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 15:10_________________________________________________Basik fajnie smyra po pleckach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ja musiałem aż głośniki ściszyć bo myślałem że bas mi żebra połamie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 19:52_________________________________________________ok ustalilem

kamerka jutro bedzie

do tego kilka uchwytow miedzy innymi do mocowania w kabinie do deski rozdzielczej oraz

przyzsawka do karoserii :D do umieszcznei na dachu nadkolu czy gdziekolwiek :D takze

moze byc fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak z godziną :?: :?: :?: 14.00 :mysli: :mysli: :mysli: i ewentualnie gdzie :?: :?: :?:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________chriss czy nie wiesz przypadkiem gdzie kur.wa wszystkich wyjebało - ani tu ani na irc-u ni kuta nikogo :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle ze mozemy sie ustawic albo tam gdzie zawsze albo na politechniki pod samolotem jak wolicie trzeba obmyslec plan dzialania

ujecia miejsca itd mozemy pomyslec nad tym teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a jak z godziną :?: :?: :?: 14.00 :mysli: :mysli: :mysli: i ewentualnie gdzie :?: :?: :?:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________chriss czy nie wiesz przypadkiem gdzie kur.wa wszystkich wyjebało - ani tu ani na irc-u ni kuta nikogo :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

nie wiem pewnie porządki przed świętami :mysli:

o już są :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam, że podoba mi się na podziemnym parkingu pod IKEĄ - ale to tylko taka propozycja na szybko[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:02_________________________________________________oczywiście do kilku ujęć filmowych :wink4: :wink4: :wink4: bo foty już w sumie mamy :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś propozycje co miejsca do "skręcania" filmu ???

może M1 fajny jest parking i drogi dojazdowe do niego - ale czy markety pracują w sobote i do której :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...