Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tez prawda swieta racja cofam to co powiedzialem :) ja jestem normalny :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz dobra baba to cudza baba :P :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

cudze chwalicie -swego nie znacie :>

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

czy ktoś coś wie o sobocie, bo sprawa ucichła :gwizdanie:

Opublikowano

ja wyganiam wujka z dzialki zeby tam jechac bo zwalil sie z zona bo to jest dzialka mojego taty i jego, moj tata juz do niego dzwonil ze chcemy tam jechac i zeby sie wyniosl i dzis ponoc maja wyjezdzac

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

czy ktoś coś wie o sobocie, bo sprawa ucichła :gwizdanie:

ja wyganiam wujka z dzialki zeby tam jechac bo zwalil sie z zona bo to jest dzialka mojego taty i jego, moj tata juz do niego dzwonil ze chcemy tam jechac i zeby sie wyniosl i dzis ponoc maja wyjezdzac

Ja niestety nie dam rady dotrzeć :no: :no: ;( ;( :confused4: :confused4: ale myślę, że nie przeszkodzi to wam w :drunk: :drunk: :drunk:

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

a w ogole ile osob sie na to pisze ze tak zapytam

Opublikowano

chyba wujkowi będziesz musiał tak powiedzieć:

PSY - wy***rdalać :>

Opublikowano

Ty DJ skad wiedziales ze takiego passata ma :D

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:36_________________________________________________jeszcze mi powiesz, że to Twój wujek :naughty:
Opublikowano

nie no tego to Ci juz nie powiem

Opublikowano
Opublikowano

tooooo fajnie :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:09_________________________________________________do testow przejazdzka :polew:

Opublikowano

Reklama dla V-tech-a za***ista :> :> :>

rem1k dobrze, że u Ciebie się tak nie skończyło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:36_________________________________________________Pany troszkę inny temat :decayed:

popłakałem się przy oglądaniu :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Reklama dla V-tech-a za***ista :> :> :>

rem1k dobrze, że u Ciebie się tak nie skończyło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 18:36_________________________________________________Pany troszkę inny temat :decayed:

ja pier**** co to k**wa za firmy są teraz? jedna lepsza od drugiej. faktycznie. to ja chyba wielki szczęściarz jestem :mysli:

a vtech w gumki leci ostro...

jak zwykle przy takiej okazji serdecznie polecam firmę lotus z przybyszewskiego. :thumbdown::confused4:

Opublikowano

a w ogole ile osob sie na to pisze ze tak zapytam

no właśnie może by się chętni określili iw końcu coś byśmy może ustalili czy jedziemy na działkę czy może do arturówka :mysli:
Opublikowano

wszystko zależne od pogody, moim zdaniem - tomek twierdzi, że jest gdzie się schować w razie czego :wink4:

Opublikowano

myśle że skład jest znany :wink4:

Opublikowano

grill jest na miejscu czy ktoś weźmie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.