Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to zesmy pogadali od rana :D:P :P :P[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 08:14_________________________________________________nowe navi w b9 :mysli:

:)

Opublikowano

pomyłka jak dla mnie... przekombinowali strasznie... dla mnie interfejs Auto Mapy w zupełności wystarczy a jakby Audi poprawiło mapy (ich dokładność) szczególnie u nas na wschodzie + możliwość dodawania własnych POI..... to więcej nic do szczęścia nie potrzeba w temacie navi

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

czapa

Opublikowano

no to zesmy pogadali od rana :D:P :P :P[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 08:14_________________________________________________nowe navi w b9 :mysli:

:)

prezentacja fajna :good:

ale navi fatalna :thumbdown:

Opublikowano

Jak tam u Was w pracy?:)

U mnie mega nuda wiec wskoczylem sobie do Was na forum hehe:) ale widze ze jakos malo postow dzisiaj powstalo chyba wszyscy zapracowani:)

Opublikowano
  • Autor

ta cieplo sie zrobilo nikomu sie nic nie chce nawet na forum wlazic :P :gwizdanie:

Opublikowano

no sie upał zrobił :heat:

a mnie chyba fotograf namierzył na Strykowskiej przy cmentarzu :wallbash: zauważyłem tylko flesz :disgust:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 13:11_________________________________________________anteny sie nie chciało wyciągnąć :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Jak tam u Was w pracy?:)

U mnie mega nuda wiec wskoczylem sobie do Was na forum hehe:) ale widze ze jakos malo postow dzisiaj powstalo chyba wszyscy zapracowani:)

dokładnie :rolleyes:

Opublikowano

:hi: powoli ogarniamy małego więc czasu na forum mi brakuje ;) no i to niewyspanie swoje robi :slina::rolleyes:

ale mam mini pytanko, zdaje się, że coś zaczyna się dziać u mnie chyba z turbinką, na zimnym i na dogrzanym też, przy 2000obr słychać takie pojedyncze metaliczne coś, jakby np zmieniała się geometria łopatek albo sam nie wiem co, nie wiem czy to normalne i mam się zaczynać przejmować bardziej? czasem zdarzy się, że odczuwalne jest przez to delikatne przydławienie auta a potem idzie ładnie...

any idea?

w wolnej chwili bym zrobił logi dla spokojności może...

Opublikowano
  • Autor

hmm ja pomyslu nie mam :P ale za to powitam :):hi:

Opublikowano

:hi: powoli ogarniamy małego więc czasu na forum mi brakuje ;) no i to niewyspanie swoje robi :slina::rolleyes:

ale mam mini pytanko, zdaje się, że coś zaczyna się dziać u mnie chyba z turbinką, na zimnym i na dogrzanym też, przy 2000obr słychać takie pojedyncze metaliczne coś, jakby np zmieniała się geometria łopatek albo sam nie wiem co, nie wiem czy to normalne i mam się zaczynać przejmować bardziej? czasem zdarzy się, że odczuwalne jest przez to delikatne przydławienie auta a potem idzie ładnie...

any idea?

w wolnej chwili bym zrobił logi dla spokojności może...

N75

Opublikowano
  • Autor

kurde wiedzialem mialem napisac :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

byłem szybszy :tongue4:

to jeszcze dopisze :vaglogi::D

Opublikowano

Siemano z popołudnia :hi:

Opublikowano
  • Autor

byłem szybszy :tongue4:

to jeszcze dopisze :vaglogi::D

:polew::decayed::naughty:

Opublikowano

dowcipnisie :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

nie spac zwiedzac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.