Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty spoko spoko ja tez swoj bede myl i chyba po raz pierwszy wosk zobaczy :P jeszcze do portu musze wejsc wiec bede tak jak sie umawialismy[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 08:36_________________________________________________w ogole to powodzenia na egzaminie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słuchaj - jak masz jakiś szampon, to weź ze sobą;] Mój musi być umyty gąbką, a nie myjką, bo inaczej się nie domywa i tylko szkoda czasu... Aha - wstążeczki byś mógł wziąć też;)

Opublikowano

słuchaj - jak masz jakiś szampon, to weź ze sobą;] Mój musi być umyty gąbką, a nie myjką, bo inaczej się nie domywa i tylko szkoda czasu... Aha - wstążeczki byś mógł wziąć też;)

Wstążeczkę mam ja i będziemy przystrajać, kiedy spotkamy się na Rogowskiej o 15 :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Seba Ty ponoc tez jeszcze do warsztatu lecisz?

Opublikowano
  • Autor

no lece lece wiec sie moze lukniemy wczesniej

co prawda nie pamietam na ktora sie umawialismy :P ale obstawiam ze Dj da jakis znak sygnal :P kolo poludnia po egzaminie :D

nie wiem co zdaje ale jesli to co mysle to trzymajcie mocno kciuki :D

Opublikowano

siemano ja tylko się przywitać :hi:

Myślę ze o 15 na rogowskiej to trochę za wcześnie chyba bo będziemy wyjeżdżać tak około 15:50 :mysli:

Opublikowano

siemano ja tylko się przywitać :hi:

Myślę ze o 15 na rogowskiej to trochę za wcześnie chyba bo będziemy wyjeżdżać tak około 15:50 :mysli:

No tak plus minus 15, może być 15:15, 15:30, żeby potem nie lecieć na wariata.

Jak kto przyjedzie, tak będzie :wink4:

Opublikowano

Seba ponoc mamy byc kolo 12 :)

Opublikowano
  • Autor

a no i gitara :D to bede na 12 :) [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 09:49_________________________________________________a no i co z tymi garniakami kurde :D albo inaczej zaklada ktos garniak ??

Opublikowano

No ja nie założę, bo nie mam :D

Opublikowano
  • Autor

nie no ja moge przywdzicac tylko nie chce byc sam :)

Opublikowano

nie no ja moge przywdzicac tylko nie chce byc sam :)

sam nie będziesz :wink4:

ps: auto błysk :kox:

Opublikowano

Seba ja chyba nie zakladam zaloze marynarke ale nie od garniaka bo my przeciez idziemy na slub a nie na wesle wiec ja napewno garniaka nie zakladam[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 10:56_________________________________________________Panton ja swoje tez skonczylem szorowac wlasnie

Opublikowano
  • Autor

ok czaje no to ja tez nie zakladam :)

Luk Ty to wiesz musisz ladnie sie prezencic :) model katalogen :D

Opublikowano

no co do Łuaksza to pisalem wczoraj smoking te sprawy :D

Opublikowano

:D

ps: Sebek i Tom nie pękać i wkładać gajera :naughty:

Opublikowano

:D

ps: Sebek i Tom nie pękać i wkładać gajera :naughty:

A ja będę przy nich wyglądał jak ubogi kuzyn ze wsi ;( ;( ;(

Opublikowano

:D

ps: Sebek i Tom nie pękać i wkładać gajera :naughty:

A ja będę przy nich wyglądał jak ubogi kuzyn ze wsi ;( ;( ;(

co Ty pitolisz.... :bicz3: :bicz3: spodnie, koszula i jest GIT.... :good:

Opublikowano

ja bede w gangu bo nie bedzie sie Chriss za mnie wstydzil :decayed:

ogolnie fura umyta nie widac zmiany :gwizdanie: chyba cala do lakiernika oddam na srebrno palne :polew:

my bedziemy na pewno po 15, spotykamy sie rozumiem pod zajazdem ?[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 13:43_________________________________________________http://www.groupon.pl/oferty/lodz/igraszka-lodz/387726?CID=PL_SM_1_12_2_1&utm_source=sm_1&utm_medium=sm_12&utm_campaign=sm_2&utm_content=sm_1&nlp fajny gupon :}

Opublikowano

zgadza się :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.