Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pewnie glowa boli :)

DJ ja to juz Ci kiedys mowilem co powinienes zrobic :D skoro to lubisz :D

musisz zadac sobie jedno bardzo wazne pytanie co w zyciu lubisz robic :D a pozniej zacznij to robic :D:naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co z praniem wiadomo cos :gwizdanie:

Opublikowano

zadzwonię jutro do Grześka, zobaczymy, co powie i kiedy ma czas. Może na sobotę by się udało... :gwizdanie:

Opublikowano

A ja dopiero teraz mam chwilę na forum... Qrde, zapieprz od rana do wieczora i mam tak od czterech dni...Pozytywne jest tylko to, że robię to, co lubię, czyli samochody :decayed:

i tak trzymać... :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie Pantonik :)

kurde a moze w nastepny bo mnie teraz nie ma a tez bym sie upral :/

no ale jak zdecydujecie ze teraz to trudno :) cos sie wymysli kiedys :) wazne zeby duzo ludzikow bylo :)

Opublikowano

za friko dalej ?

za friko na pewno nie pracuje... cały czas zdobywa doświadczenie i wiedzę... a wiedza = $$$$$

proste jak budowa cepa.... kasa jest zawsze efektem ubocznym developerki a nie jej celem... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

za friko dalej ?

za friko na pewno nie pracuje... cały czas zdobywa doświadczenie i wiedzę... a wiedza = $$$$$

proste jak budowa cepa.... kasa jest zawsze efektem ubocznym developerki a nie jej celem... :tongue4:

hyhyhyhy za prace sie nalezy jak psu miska :)

za darmo to mozna wylapac na jape :D

:decayed: :decayed: :decayed:

:vava::bokser::paker:

Opublikowano

skanuję tego kompa mks'em...póki co - teoretycznie czysto, ale na wszelki wypadek nie loguję się na pocztę stąd, a z drugiego komputera...

Opublikowano
  • Autor

DJ podrzuc mi skrina z procesami :D i ze startupem :D [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 23:40_________________________________________________tylko nie z systemowego menadzera tylko z jakiegos zaawansowanego najlepiej :) bo w systemowym nie wszystko widac :)

no ale przeca wiesz co i jak :)

Opublikowano

Start --> Uruchom --> cmd

w wierszu poleceń wpisz "WMIC /OUTPUT:C:\Lista-procesow.txt PROCESS get Caption,Commandline,Processid" i Enter

na dysku C:\ utworzy Ci się plik txt o nazwie Lista-procesow - wklej jego zawartość :wink4:

ps: tempy, cache przeglądarek itp. poczyść

Opublikowano

coś mi nie wychodzi, a przepisałem dokładnie...do jutra raczej odłożę temat...

Opublikowano

coś mi nie wychodzi, a przepisałem dokładnie...do jutra raczej odłożę temat...

Uruchom --> cmd i jak juz masz czarne okienko wiersza poleceń to wklejasz

WMIC /OUTPUT:C:\ListaProcesow.txt PROCESS get Caption,Commandline,Processid

i dajesz Enter by wykonała się komenda

Opublikowano

Panto, kolego, aż tak głupi nie jestem;p Myślnika nie mogło być w poleceniu i dlatego nie szło :)

Caption CommandLine ProcessId

System Idle Process 0

System 4

smss.exe \SystemRoot\System32\smss.exe 536

csrss.exe C:\WINDOWS\system32\csrss.exe ObjectDirectory=\Windows SharedSection=1024,3072,512 Windows=On SubSystemType=Windows ServerDll=basesrv,1 ServerDll=winsrv:UserServerDllInitialization,3 ServerDll=winsrv:ConServerDllInitialization,2 ProfileControl=Off MaxRequestThreads=16 740

winlogon.exe winlogon.exe 764

services.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe 808

lsass.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe 844

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost -k DcomLaunch 1000

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost -k rpcss 1048

svchost.exe C:\WINDOWS\System32\svchost.exe -k netsvcs 1088

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k WudfServiceGroup 1132

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k NetworkService 1188

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k LocalService 1260

spoolsv.exe C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe 1568

agrsmsvc.exe C:\WINDOWS\system32\agrsmsvc.exe 1684

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k bthsvcs 1712

ekrn.exe "C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\ekrn.exe" 1736

explorer.exe C:\WINDOWS\Explorer.EXE 1944

InCDsrv.exe "C:\Program Files\Nero\Nero 7\InCD\InCDsrv.exe" 1972

jqs.exe "C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe" -service -config "C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\jqs.conf" 2008

RichVideo.exe "C:\Program Files\CyberLink\Shared Files\RichVideo.exe" 232

svchost.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k imgsvc 284

igfxtray.exe "C:\WINDOWS\system32\igfxtray.exe" 1248

hkcmd.exe "C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe" 1256

igfxpers.exe "C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exe" 1288

SynTPEnh.exe "C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe" 1300

winampa.exe "D:\Program Files\Winamp\winampa.exe" 1364

igfxsrvc.exe C:\WINDOWS\system32\igfxsrvc.exe -Embedding &

Opublikowano
  • Autor

no niby spoko :)

wiec jak dla mnie keylogger :)

Opublikowano

a PYK'nąłeś już? :> Ja na dzisiaj kończę - jutro się będzie komp skanował:)

Opublikowano

ja w tych procesach nic niepokojącego nie widzę....

Opublikowano

trzeba sobie dać spokój na dzisiaj;) dość mam siedzenia w warsztacie, żeby teraz jeszcze noc zarwać przy kompie :)

Opublikowano

marudzisz :tongue4:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

witam z rana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.