Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D

jak będziemy na swoim bo narazie to pomieszkuje u teściowej :cool1:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:35_________________________________________________zaprosze napewno :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopisany: 26 Maj 2011, 22:27[/size]_________________________________________________

Bruno - nie bój się ogarniemy Twoją furę wcześniej czy później :wink4: :wink4:

jak ma AC to pomożemy spalić jak tu :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206290.0

pod warunkiem, że ubezpieczenie AC obejmuje również szkody powstałe od pożaru bo inaczej d*pa blada.... a wdziałem nie jedno AC, które nie obejmowało kradzieży, pożarów itp. itd. :wink4:

Opublikowano

Akurat teściowa nie będzie nam chyba przeszkadzać :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

siema ja dopiero po robocie w ogole od paru dni wpadam na chwile w ogole nie mam czasu

Opublikowano

teściowa też człowiek i się napije :polew:

Opublikowano

uu bedzie parapetowka :decayed:

myśle ze wcześniej u ciebie :tongue4:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:41_________________________________________________

teściowa też człowiek i się napije :polew:

:D
Opublikowano

teściowa też człowiek i się napije :polew:

A na pewno nie wielbłąd :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

najwyzej jedna bedzie trzezwa co do monopola skoczy :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj przeszedłem się po mieście i powiem wam, że widać wiosne na chodnikach :naughty:

Opublikowano

najwyzej jedna bedzie trzezwa co do monopola skoczy :polew: :polew:

ewentualnie ekipę rozwiezie po Łodzi do wyrek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gorzej by było by nas przetrzymała :polew:

Opublikowano

hehehe teściowa jest wyposzczona to mogła by i przetrzymać :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:51_________________________________________________pytanie z innej beczki będzie może ktoś w stolicy w okolicy ulicy Wrocławskiej (Bemowo) to by paczkę dla mnie odebrał :mysli:

Opublikowano

w Pruszkowie to by się coś załatwiło :gwizdanie:

Opublikowano

hehehe teściowa jest wyposzczona to mogła by i przetrzymać :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:51_________________________________________________pytanie z innej beczki będzie może ktoś w stolicy w okolicy ulicy Wrocławskiej (Bemowo) to by paczkę dla mnie odebrał :mysli:

podejrzewam, że Seba jutro będzie ...............

Bo jest w Wa-wie w sumie :polew: :polew: :polew:

BTW

Teściówka wyposzczona powiadasz :mysli: :mysli: :mysli::naughty: :naughty: :naughty:

podrzuć jakąś fotkę :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:56_________________________________________________

Człowiek chciał pożartować o teściowej i wszyscy uciekli :doh1: :doh1: :doh1:

No dobra już nie będę :embarrassed: :embarrassed: :no: :no:

Opublikowano

szuka zdjęć :decayed:

Opublikowano
:D
Opublikowano

Siemka no i wszyscy dobrneliśmy szczęśliwie do piątku :)

Tylko Bruno gdzieś nam się zawieruszył :D

No ale dzisiaj to już z górki hehe :D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.