Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furaczem czy pociagiem ?? jak furaczem to napierdolisz kilometrow ;)

Pekaesem. Najtaniej i najbezpieczniej i wbrew pozorom nie tak drogo (68 PLN w jedną mańkę) i nie tak długo (6 godzin).

Panton, mam nadzieję, że to nie była ironia o tej wp :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

furaczem czy pociagiem ?? jak furaczem to napierdolisz kilometrow ;)

Pekaesem. Najtaniej i najbezpieczniej i wbrew pozorom nie tak drogo (68 PLN w jedną mańkę) i nie tak długo (6 godzin).

Panton, mam nadzieję, że to nie była ironia o tej wp :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D :D

heh kurde 600 zl na same dojazdy :) to tak jak mnie wacha ;) prawie :)

a ja tylko do tej stolnicy jezdze :)

Opublikowano

furaczem czy pociagiem ?? jak furaczem to napierdolisz kilometrow ;)

Pekaesem. Najtaniej i najbezpieczniej i wbrew pozorom nie tak drogo (68 PLN w jedną mańkę) i nie tak długo (6 godzin).

Panton, mam nadzieję, że to nie była ironia o tej wp :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D :D

heh kurde 600 zl na same dojazdy :) to tak jak mnie wacha ;) prawie :)

a ja tylko do tej stolnicy jezdze :)

No dokładnie. 560 PLN miesięcznie ( cztery weekendy ).

Nie tak źle.

Teraz muszę sobie znaleźć tylko jakieś tanie lokum :D

Opublikowano

do stolicy lepiej pociągiem :tongue4:

nie wiem czy taniej ale szybciej :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:37_________________________________________________Kimi powodzenia :thumbup:

spadam w kime bo chodzę nie wyspany od miesiąca... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem napewno duzej roznicy nie ma tyle ze nie jesem uwiazany o ktorej jade a czasowo fakt bije rekordy :/

Opublikowano

kurwaaaaaaaaaaaa dziala mi vag :dance: dzieki wielkie PYTONKU :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:49_________________________________________________teraz szybki kurs vaga jak kasowac bledy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no to brawo :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

kurwaaaaaaaaaaaa dziala mi vag :dance: dzieki wielkie PYTONKU :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:49_________________________________________________teraz szybki kurs vaga jak kasowac bledy :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

hehehe no to brawo :D:decayed: :decayed: :decayed:

tylko jak sie tym hujstwem teraz obsluzyc :tongue4:
Opublikowano

będzie przycisk "kasuj" albo "delete"

Opublikowano

będzie przycisk "kasuj" albo "delete"

ale wchodze w te pierdloy gdzie tam jest engine itd. :mysli:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:53_________________________________________________pozycje 1 czy ta obok z nr.2
Opublikowano

ta, silnik, skrzynia, klima i takie tam duperele

Opublikowano

no i prosze szybki kukrs :decayed: i podlaczam do gniazda i wtedy wlaczam zaplon tak :gwizdanie:

Opublikowano

tylko ustaw sobie właściwy port com :tongue4:

Opublikowano

będzie przycisk "kasuj" albo "delete"

ale wchodze w te pierdloy gdzie tam jest engine itd. :mysli:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:53_________________________________________________pozycje 1 czy ta obok z nr.2

sterownik silnika "01 - Engine"

błędy masz "Fault Codes - 02"

czyścisz "Clear Codes - 05"

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 23:02_________________________________________________i oczywiście zapłon musi być bo bez prundu :no: podłączysz się

Opublikowano

a co to jest auto scan i jak sie ustawia ten odpowiedni port

Opublikowano

to nie jest kierwa taka prosta zabawa jak sie wydaje :gwizdanie:

Opublikowano

to chyba już wszystko jasne :wink4:

com.jpg

Opublikowano

gitez majonez :decayed: dzieki chopoki jutro w pracy bedzie zajeica na 8h :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.