Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:hi:

pogoda nareszcie dopisuje, można nacieszyć się słońcem, tyle naszego - bo za niedługo znowu chłody, zawieje i zamiecie :kox: :kox: :kox:

w czoraj jak na chwile zdjąłem koszulkę i słońce mnie tak liznęło

to całą noc nie spałem :no:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie było rzucania się po wyrku w nocy :decayed:

Opublikowano

siemka panowie mam pytanko wywaliło mi taki błąd 1271-silnik krokowy klapy nadmuchu powietrza, leci tylko ciepłe powietrze gdzie się znajduje ten silnik krokowy gdzie mam się dobrać do niego

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

tak

Opublikowano

dobra wszystko wiem dzieki

Opublikowano

Jak ktoś chce, żeby mu odebrać coś z Radomia/Tomaszowa, czy wszystkiego, co po drodze, to niech pisze - akurat się wybieram z kumplem po auto :)

Opublikowano

Pany jak można to niech ktoś weźmie jutro kompa - potrzebuję skasować błąd EGR-a a dziś go wreszcie załatwiłem :good: :good: :good:

Opublikowano

Pany jak można to niech ktoś weźmie jutro kompa - potrzebuję skasować błąd EGR-a a dziś go wreszcie załatwiłem :good: :good: :good:

Będę miał VAG-a ze sobą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dobra wszystko wiem dzieki

A wiesz, że co niedziela o 18 są spoty? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Bo chyba "nie bałdzo"

Opublikowano

siema z wieczora

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi:
Opublikowano

Bandziory robimy cos jutro?

Opublikowano
  • Autor

no spocik jak zawsze chyba nie ?? :)

Opublikowano

i nikt nie był na Korze :( :( :( :(

Opublikowano

a nie wiem dlatego pytam

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero wrocilem mialem kursik na slub i wesele :)

[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 22:03_________________________________________________Mario PYK ?? :)

Opublikowano

Ją bym pyknął :kox: :kox: :kox: :kox:

Samantha_Buxton04.jpg[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 22:19_________________________________________________

Yebana, ma w sobie coś :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

poprosze raz !!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 22:20_________________________________________________ :slina: :slina: :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.