Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pusia, rzekłbym nawet bardzo fajnie :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pusia, rzekłbym nawet bardzo fajnie :decayed:

Bartek jak zawsze spoko :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:26_________________________________________________kurde powiem Wam ze siedze ostatnio ciagle nad tym filmem i mam wrazenie ze nikomu sie nie spodoba :D

niby jestem przyzwyczajony do krytyki ale cos mi jakos tak mowi ze bedzie slabo :D :D :D

Opublikowano

to ja już ci powiem, że jest cienki :D

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed: no wlasnie :)

pier**le nie robie :D :D :D

Bartek jestes najlepszym demotywatorem :D

Opublikowano

ale c**jowy film :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale c**jowy film :kox: :kox: :kox:

dzieki Panowie pomagacie jak nic :D

Opublikowano

zawsze możesz na nas liczyć :good::decayed:

szkodze jak tylko umiem :D

Opublikowano
  • Autor

pieprze zdemotywowaliscie mnei ...

Opublikowano

pieprze zdemotywowaliscie mnei ...

Seba podrzuć im na PW materiały i niech sami zrobią "cfaniaki" :decayed: :decayed:

Film na pewno będzie Gitez Majonez :good: :good: :good::wink4: :wink4: :wink4: [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:06_________________________________________________BTW

jak z letnim - lecimy czy nie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

coś się zaczyna sypać z tym letnim :gwizdanie:

Opublikowano

frugodh oliwę zmieniałeś u siebie ???[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:13_________________________________________________

coś się zaczyna sypać z tym letnim :gwizdanie:

czemu ??? bo nie pilnuję wątku ???

Opublikowano
  • Autor

no a ja sie pytma ciagle ile ten letni kosztuje i do kiedy trzeba wlacac ile

Opublikowano

ktoś nie chce wyrazić zgody, sraty taty gacie w kraty, generalnie nie wiem na tą chwile :disgust:

Opublikowano

doleciałem............. :decayed: Kanu dobry driverowiec :naughty:

[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:22_________________________________________________i DJ heble ma w passiaku :kox:

Opublikowano

Panton jesteś jutro ok. 18.00 w domu :?:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:23_________________________________________________Chciałem podlecieć skasować błąd i jeszcze raz po sprawdzać - jutro wymieniam ten uszkodzony zawór - mam nadzieje, że będzie dobrze :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:24_________________________________________________

coś się zaczyna sypać z tym letnim :gwizdanie:

faktycznie poczytałem troszkę pogaduchy o Letnim - :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

zapraszam Mario :wink4:

Opublikowano

zapraszam Mario :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: dryndnę kilka minetek wcześniej :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

czyli co letniak wisia narazie ?? bo jak nie letniak to moze jakis wypad na ryby zorganizujemy ?? :D weekendowy ?? :D :D :D

Opublikowano

czyli co letniak wisia narazie ?? bo jak nie letniak to moze jakis wypad na ryby zorganizujemy ?? :D weekendowy ?? :D :D :D

też jestem za :good: :good: :good: zapewne było by fajnie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

frugodh oliwę zmieniałeś u siebie ???[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:13_________________________________________________

coś się zaczyna sypać z tym letnim :gwizdanie:

ja woll

czemu ??? bo nie pilnuję wątku ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.